Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 6 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 6 gostiju :: 1 Bot

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Uhapšen Radovan Karadžić

Go down 
+12
Red Dog
slimv29
Jugoslav
CheGuevara
AK47
masha
Drug Čelik
Harris
Tito
Mirza
vox
Dacho
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime22nd July 2008, 00:38

First topic message reminder :

navodno sad nesto ova tuka na RTLu prica imal ko vise informacija??
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com

AutorPoruka
komadant JNA
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 7
Godina : 34
Mjesto : Mostar
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime11th August 2008, 17:08

Smiri se drugarice gore sam ti napisao,trebamo biti hladne glave,on jest ratni zlocinac ,ali i placenik zapada kao i vecina njih u ratu ne bas vecina,one budale po terenu,te neki jadni i naivni ljudi nisu znali puno,no Karadzica su iskoristavali dok im je trebao ,sad su ga predali,sad on zeli reci istinu,pa ga oni sputavaju,odgadjaju proces,pa mu nedaju da prica itd,oni su cak neke za koje mi mislimo da su umrli prirodnom smrcu smaknuli da ne bi rekli istinu,tako je to drugovi moj,navodio sam ja u gornjem tekstu dosta toga,on jest kriv,ali ovaj put nama koristi jer zeli reci pravu istinu o djelu rata,dio o tome ,dio cijele slike,cijela slika je korist ,interesi zapada za rusenjem SFRJ kao stabilne zemlje ,produciranjem i poticanjem rata,a drugo je npr Seselj koji veze nema o nicemu,ni tada nije bio obavjesten,bio je samo Slobina marioneta,pa sad odugovlaci bezveze,gluposti prica
Na vrh Go down
Komunistica
Vojnik
Vojnik
Komunistica


Broj poruka : 12
Godina : 30
Mjesto : Sarajevo
Posao : radim u ime svih nas iz 50 i neke
Obrazovanje : neuspjeli pokusaj Titovog pionira
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-19

Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime19th August 2008, 23:30

bilo je i vrijeme,zaista Shocked
Na vrh Go down
komadant JNA
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 7
Godina : 34
Mjesto : Mostar
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime20th August 2008, 20:56

Kao sto rekoh drugovi samo procitajte gore moje izlaganje
Na vrh Go down
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime17th December 2008, 14:17

Puno je ljudi unesrećio, neka je uhapšen, međutim treba taj problem sagledati i s aspekta da EU nije do hapšenja Karadžića zato što je radio zločine na prostoru Jugoslavije nego zato što je EU cilj vladati ovim krajevima. Takvi kao Karadžić svakako zaslužuju smrtnu kaznu, ali od strane narodnih sudova na mjestu gdje je i činio zločine
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime17th December 2008, 16:02

Ali treba im ipak biti pravedno sudjeno...jel kako narodni sud presudi tako i je...Haag ima svoje interese...
Na vrh Go down
Sponsored content





Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Uhapšen Radovan Karadžić   Uhapšen Radovan Karadžić - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Uhapšen Radovan Karadžić
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: