Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 10 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 10 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Ponovorođenje Jugoslavije?

Go down 
+26
Lenjin
Delija
petokraka
Drug Čelik
Hercegovac
Drug Ljupa
JugoSlovenKa Pionirka :)
drug Tibor
Prava Jugoslovenka
Filip
Jugoslav
vox
Red Dog
Tito
nerkokavaz
Basketball_girl92
KK_Bosna
zhivago
BosanskiLJILJAN
ZlatniLjiljan
Drug Marijan
Adi
Jugoslovenka u srcu
AK47
Dacho
Mirza
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime16th June 2008, 14:14

First topic message reminder :

Mnogi su stavovi kada se priča o ponovorođenju Juge, neki su za, neki protiv, nekima je to svejedno, neki smatraju da će se kad-tad desiti a drugi opet vjeruju da do toga nikad neće doći...

Ja sam inače optimista i vjerujem da uz dovoljno truda ništa nije nemoguće.
Potrebna je jaka volja i ponos predaka naših da se ponosna zastava Jugoslavije ponovo vijori na vjetru.
Opet, traži se vaš stav!


Drug Admin: komentar modifikovan dana: 1st July 2008, 18:11; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:27

Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
JA SAM KOMUNISTA a ti si jedan mali balavac koj nista ne razumije a za to jaci 25 puta pitacemo se sutra Pokraina je ekonomska sila....HAHAHAHAHAHHAHAHA

da, zato sto smo mi najjaci u R. Srbiji, a vi ste nigde nista.... Razz

i po cemu si ti komunista?! Osim juge nemas nikakvo komunisticko ubedjenje u razmisljanju!

MA mi nismo u srbiju glupaku i tacno ja sam JUGOSLOVENSKI KOMUNISTA za dr.. boli me k****

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7
hahahaha...ne vi , nego mi....joj kako si glup...
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:29

MAKEDONSKI GRK? pa ti si stvatno supcina bre eh samo da se cujes koliko si glup i i kao 2 AALEKSANDAR nije grcko ime i njegov TATA JE FILIP 2 MAKEDONSKI i to je grco ime a balavac....eh koliko si glupav i ako ti si dosao u 7 veku mi postojimo vec jos prije 4-5000 god..i aj sad odjebi
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:30

Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Denis_YU (citat):
JA SAM KOMUNISTA a ti si jedan mali balavac koj nista ne razumije a za to jaci 25 puta pitacemo se sutra Pokraina je ekonomska sila....HAHAHAHAHAHHAHAHA

da, zato sto smo mi najjaci u R. Srbiji, a vi ste nigde nista.... Razz

i po cemu si ti komunista?! Osim juge nemas nikakvo komunisticko ubedjenje u razmisljanju!

MA mi nismo u srbiju glupaku i tacno ja sam JUGOSLOVENSKI KOMUNISTA za dr.. boli me k****

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7
hahahaha...ne vi , nego mi....joj kako si glup...

ajde mrs supcino ajde....samo sigurno tata ti je dobio po supak u ratu sta toliko hoces odcepljenje na rep. srpsku i pokrainu
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:31

Denis_YU (citat):
MAKEDONSKI GRK? pa ti si stvatno supcina bre eh samo da se cujes koliko si glup i i kao 2 AALEKSANDAR nije grcko ime i njegov TATA JE FILIP 2 MAKEDONSKI i to je grco ime a balavac....eh koliko si glupav i ako ti si dosao u 7 veku mi postojimo vec jos prije 4-5000 god..i aj sad odjebi

znaci niste juzni sloveni?! Kako si jugosloven, ako kazes da makednoci nisu sloveni Question a? a drugo, KONJINO, da Grcki makedonac....oko cega se vodi spor zbog imena? Oko grcke oblasti makedonije i FYROM...ej, podaj boze svima pameti Razz Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:36

ma idi jebise u srbiju kad ne znas za sta se vodi spor ajde idi i napusise makedonskog KURCA samo sad ja cu donjeti makedonce na forum i tada cemo se jebati ajde lezi tamo u pokrainu
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:39

Denis_YU (citat):
ma idi jebise u srbiju kad ne znas za sta se vodi spor ajde idi i napusise makedonskog KURCA samo sad ja cu donjeti makedonce na forum i tada cemo se jebati ajde lezi tamo u pokrainu

Cekaj, aj kazi da li Makedonci poticu od Slovena??? Onda ste ipak dosli u 7. veku...a ako ne, onda niste Jugosloveni...ajde, imas 2 prosta odgovora ispred sebe, ovo dolikuje tvom IQ-u... ajde denise, mozes ti to...odgovori....
A jedva cekam da dodje neki normalan pretstavnik makedonije....
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:42

hehehehe.....koliko si glup za da budes JUGOSLOVEN treba da budes sloven....ma odjebi bre mi smo mesan narod 67% u engleski zavod za iztrazivanja pokazuje da imamo anticku krv a ostale da smo sloveni i jedno ce ti kazem ni drug TITO nije usporio to a sad ti mi jedes govna hehheheeh....ej imas 14 god.. mislis da si pametan samo da se cujes koliko si glup
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:45

Denis_YU (citat):
hehehehe.....koliko si glup za da budes JUGOSLOVEN treba da budes sloven....ma odjebi bre mi smo mesan narod 67% u engleski zavod za iztrazivanja pokazuje da imamo anticku krv a ostale da smo sloveni i jedno ce ti kazem ni drug TITO nije usporio to a sad ti mi jedes govna hehheheeh....ej imas 14 god.. mislis da si pametan samo da se cujes koliko si glup

Znaci priznajes da niste Juzni Sloveni-Jugosloveni? Pa ti si onda Grk, a ne Jugosloven....kakav si mi ti to jugoSLOVEN, ne-slovenskog porekla? Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7


hahahahaha...e moj denise...gluuup siiiii....za dvojicu....
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:47

ja sam MAKEDONAC a ti si srbin razumes MAKEDONIJA I GCIJA NEMAJU NIKAKVOG ZAJEDNICKO MINATO i jebi se u supak i idi citaj knige pa onda mi so;i pamet za moju makedonsku istoriju
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:49

Denis_YU (citat):
ja sam MAKEDONAC a ti si srbin razumes MAKEDONIJA I GCIJA NEMAJU NIKAKVOG ZAJEDNICKO MINATO i jebi se u supak i idi citaj knige pa onda mi so;i pamet za moju makedonsku istoriju

Jao, ti si procitao citavih 1/4 knjige u zivotu Razz Razz Razz Razz

Vidi, Denise, imas 2 opcije:

1) ili ste Slovenskog porekla, i time spadate u Juzne Slovene-Jugoslovene
2) ili ste antickog (tj. staro-grckog) porekla i ne pripadate Jugoslovenskoj grupi naroda

Odluci se, ajde samo kazi 1 il 2, valjda nije previse komplikovano za tvoj IQ
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:55

ej znaj samo da ces biti baniran drugo nista ja imam dobar IQ i mi smo anticke makedonce a oni nemaju nikakvog veza sa grke i reko sam ti sto puta nemoj da mi solis pamet za makedonsku i sturiju kad neznas tvoju srpsku istoriju....uf da dobili ste po picke u bosni i u hrvatsku zaboravio sam da ste vodili rat ama nazalost to je to i tvoj tata je sigurno dobio po picke kad ste bjezali zajedno sa cetnike pa zar ne vidis da vas niko ne vole bar mi makedonci nismo isli u rat mi se ne svadjamo sa braca iz ex-YU mi ne koljemo djeca i vi ste bjezali kako picke eh sta mi je milo...HAHAHHAHAHA
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:57

Denis_YU (citat):
ej znaj samo da ces biti baniran drugo nista ja imam dobar IQ i mi smo anticke makedonce a oni nemaju nikakvog veza sa grke i reko sam ti sto puta nemoj da mi solis pamet za makedonsku i sturiju kad neznas tvoju srpsku istoriju....uf da dobili ste po picke u bosni i u hrvatsku zaboravio sam da ste vodili rat ama nazalost to je to i tvoj tata je sigurno dobio po picke kad ste bjezali zajedno sa cetnike pa zar ne vidis da vas niko ne vole bar mi makedonci nismo isli u rat mi se ne svadjamo sa braca iz ex-YU mi ne koljemo djeca i vi ste bjezali kako picke eh sta mi je milo...HAHAHHAHAHA


aahahahaha...joj, vidi budale....Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7


Pa anticko=staro-grcko

drugo, ja sam Vojvodjanin, a ne Srbijanac, i pre bih isao u Hrvatsku nego u Srpsku vojsku...a vidim da si pravi jugosloven kad se pozivas na rat....e moj denise, nisi glup za dvojicu nego za petoricu Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Ve2mhtqe7kb7
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime2nd February 2009, 23:59

ma dobili ste po picke srbinu pokraina je srpska ja se ne pozivam na rat samo vi ste rasturili jugu sa taj vas jebeni rat ali izdrkali ste k**** na svi
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:01

pa potom i na taj tvoj omiljeni NATO ste mu ga izdrkali i sta da vam kazem....nemam vise rijeci
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:02

Denis_YU (citat):
ma dobili ste po picke srbinu pokraina je srpska ja se ne pozivam na rat samo vi ste rasturili jugu sa taj vas jebeni rat ali izdrkali ste k**** na svi

Mi nismo, ja sam Vojvodjanin...a alo Denise, jos nisi odgovorio...ajde lepo i lagano...a dok ti razmisljas, evo ti jedna mala pomoc:

"Makedonija (od grč. Μακεδονία) je bio naziv antičkog kraljevstva koje se nalazilo na najsevernijem delu antičke Grčke, koje se na zapadu graničilo s Epirom, a na istoku s Trakijom. Tokom jednog kratkog vremenskog perioda to je kraljevstvo postalo najmoćnijom državom na Bliskom istoku nakon osvajačkih pohoda Aleksandra Velikog, koji su označili početak helenističkog perioda u istoriji stare Grčke."
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:05

ovo ti je tvoja mama rekla a drkadjije a.....vidi se da jos imate bosanki i hrvatski k**** u dupe pa zato si i trazio nezavisnost rep.srpska ali opet ce dobijate po picke
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:07

heheheheh....POKRAINA JE SRPSKA pa zasto mi mene to kazes reci na nekom srbinu da hocete pa da te nepoznaje doma
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:08

samo ono je bilo jako kad su vas gadjali sa kamenja kad ste trazili nezavisnost.EPA BRAVO SRBIJO TAKO TREBA ZA IZDANJICE
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:09

Denis_YU (citat):
heheheheh....POKRAINA JE SRPSKA pa zasto mi mene to kazes reci na nekom srbinu da hocete pa da te nepoznaje doma

Pa ja sam bar Jugosloven, za razliku od tebe koji si Grk...
Είστε ελληνική ιθαγένεια, αγαπάς την Ελλάδα?
Verovatno znas da odgovoris Razz
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:11

Denis_YU (citat):
samo ono je bilo jako kad su vas gadjali sa kamenja kad ste trazili nezavisnost.EPA BRAVO SRBIJO TAKO TREBA ZA IZDANJICE

E sad sram da te bude! Pa gadjali su antifasiste koji su hteli da odrze pomen zrtvama WWII! Gadjali su ih klerofasisti, a inace IDIOTE te koje su gadjali su noslili naptpise poput NATO= Kukasti krst

Vidis da si nacionalista a ne komunista.... Razz
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:13

ma gadjali su vas zasto ste hteli nezavisnost SVAKA CAST SRBIJO samo tako za izdanjice domovine samo tako
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:14

OBUSTAVA!

Prije svega, zamoliću vas da se ne koristite vulgarnim izrazima jer je ovo ČIST forum.
Drugo, ako naiđete na razlike u razmišljanjima, riješite to mirnim putem, a ne kao varvari nasiljem (doduše verbalnim sada).
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:20

POKRAINA je SRPSKA RAZUMI
Na vrh Go down
Vojvodjanin
Potporučnik
Potporučnik
Vojvodjanin


Broj poruka : 370
Godina : 39
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-12-16

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:21

Pa nemoj mi brisati post....to su tamo bili ljudi koji su nosili kukaste krstove, i gadjali ANTIFASISTE...skup je bio pomen novosadskim zrtvama fasizma, i nije imao NIKAKVE veze sa statusom Vojvodine...a ti ih branis...svaka cast Denise....evo, nisam opsovao...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime3rd February 2009, 00:23

Momci, smirite strasti!
Idite s foruma na pola sata, popijte po pivo, šta god, samo se opustite.
Nemojte da vas gledam kako se svađate, nisam zbog toga napravio ovaj forum...
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Sponsored content





Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ponovorođenje Jugoslavije?   Ponovorođenje Jugoslavije? - Page 9 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ponovorođenje Jugoslavije?
Na vrh 
Stranica 9/12Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Raspad Jugoslavije
» Istorijat Jugoslavije
» Peticija za obnovu Jugoslavije

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: