Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 5 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 5 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Drug Udarnik - Osnivač foruma

Go down 
+41
slovenija
Vojvodjanin
Communism RULES
borisavsec
Lenjin
Denis_YU
Drug-Ateist
tabularasa
Delija
petokraka
JugoSlovenKa Pionirka :)
Slovenka
drug Tibor
Drug Zagor
Drug Ljupa
Dragisa
Nikola
Filip
Stepom85
CommieCat
Komunistica
slimv29
Armin151
Drug Ambra
Jugoslav
Drug Čelik
drug enes
CheGuevara
(Jugo)Slovenka
Basketball_girl92
Hercegovac
vox
Solomon
MadDog
Red Dog
Tito
Adi
Dacho
Jugoslovenka u srcu
AK47
Mirza
45 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime16th June 2008, 14:45

First topic message reminder :

Obraćajte mi se imenom Udarnik.
Rođen sam 1990. godine u Bijeljini.
Dolazim iz velepartizanske porodice. Oba očeva djeda su u Drugom svjetskom ratu izgubili živote od domoizdajničkih trupa, a očev otac je služio kao partizan na frontu u Sloveniji. Podržavam Tita i Jugoslaviju svim srcem i to je jedan od osnovnih razloga zbog kojeg sam osnovao ovaj forum.

SMRT FAŠIZMU I DANAŠNJEM IMPERIJALIZMU - SLOBODA NARODU !


Udarnik: komentar modifikovan dana: 9th December 2008, 14:26; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
vox
Vodnik
Vodnik
vox


Male
Broj poruka : 68
Godina : 51
Mjesto : Balkan
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-21

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime24th June 2008, 01:25

Rodjen sam kao vrlo mlad i kao prvo dijete dvoje mladi ljudi to jest mojih roditelja koji su se jako voljeli prije mog rodjenja..
Rodjen sam u mjesanom braku, otac mi je bio musko, a majka je jos uvijek zensko..
Kad sam se rodio moje selo Liskovac nije imalo struje pa me majka rodila ujutro oko 8 sati bar mi je tako pricala, ako je slagala ona meni onda lazem i ja vama..
Nisam rodjen u bolnici, jer kad sam ja trebo da se rodim moja majka nije znala da postoje ginekolozi i babice i da je bolje i za nju i za mene da je porodi babica, pa me rodila kod kuce, a babica mi je bila baba Imso, ona mi je je osjekla pupak i podvezala ga obicnim koncem.. Nikada nisam imao problema zato sto je strucne stvari kad sam se rodio obavila baba Imso koja nije pojma imala kako se to strucno radi... Sve se to desilo prije 45 godina i evo me i danas ziv i zdrav sto je najvaznije... Selo u kojem sam se rodio i sada se zove Liskovac i jos je uvijek na istom mjesto gdje je bilo u vreme mog rodjenja.. Ja odavno ne zivim u selu u kojem sam se rodio zato sto je moj otac bio u to vreme radnik samoupravljac a ne seljak pa je odselio sa mojom majkom u grad Bihac gdje sam ja zavrsio skolu onoliko koliko mi je trebalo... I sad ja zivim u Bihacu zato sto sam se identifikovao sa tim gradom, a Bihac je bio u Jugoslaviji, sad kad mene neko pita odakle sam ja kazem da sam iz Jugoslavije bez obzira sto kazu da Jugoslavije vise nema... Nikada nisam bio ni kao turista ni kao radnik koji je trebao da ide na zapad trbuhom za kruhom, kruha sam imao uvijek u Jugoslaviji i imam ga i danas koliko toliko nije da ga imam za bacanje ali meni je u Jugoslaviji lijepo i nikada necu otici bilo kuda bez obzira sto pricaju da je negdje drugo puno bolje....
Na vrh Go down
http://tito-bihac.org
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime24th June 2008, 01:31

Interesantno!
Ja sam rođen 1990. i, kako mi je rečeno, tada je bila Jugoslavija još zdrava i prava.
Dao bih ne znam šta sve samo da mi u dokumentima piše "Državljanstvo: YU".

Eh, sad kad se predstavim strancu i kažem da sam iz Bosne, moram odmah ponoviti lekciju iz geografije, gdje je to Bosna?
A kad kažem "I'm from Yugoslavia." Sve im je jasno.

Možda bi glupo bilo, al' i ja bih se rado Jugoslovenom zvao! Iako nisam položio zakletvu Titu i nisam bio pionir...
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
MadDog
Vojnik
Vojnik
MadDog


Male
Broj poruka : 12
Godina : 50
Mjesto : Denmark
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-22

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime24th June 2008, 20:47

-ja sam imao srecu i da polazzem zakletvu i budem uccesnik Titovim stazama revolucije..Smile najbolje uspomene iz djetinjstva...
Na vrh Go down
http://www.anarchy-dk.org/doberman.htm
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime24th June 2008, 23:01

vox (citat):
Rodjen sam kao vrlo mlad i kao prvo dijete dvoje mladi ljudi to jest mojih roditelja koji su se jako voljeli prije mog rodjenja..
Rodjen sam u mjesanom braku, otac mi je bio musko, a majka je jos uvijek zensko..
Kad sam se rodio moje selo Liskovac nije imalo struje pa me majka rodila ujutro oko 8 sati bar mi je tako pricala, ako je slagala ona meni onda lazem i ja vama..
Nisam rodjen u bolnici, jer kad sam ja trebo da se rodim moja majka nije znala da postoje ginekolozi i babice i da je bolje i za nju i za mene da je porodi babica, pa me rodila kod kuce, a babica mi je bila baba Imso, ona mi je je osjekla pupak i podvezala ga obicnim koncem.. Nikada nisam imao problema zato sto je strucne stvari kad sam se rodio obavila baba Imso koja nije pojma imala kako se to strucno radi... Sve se to desilo prije 45 godina i evo me i danas ziv i zdrav sto je najvaznije... Selo u kojem sam se rodio i sada se zove Liskovac i jos je uvijek na istom mjesto gdje je bilo u vreme mog rodjenja.. Ja odavno ne zivim u selu u kojem sam se rodio zato sto je moj otac bio u to vreme radnik samoupravljac a ne seljak pa je odselio sa mojom majkom u grad Bihac gdje sam ja zavrsio skolu onoliko koliko mi je trebalo... I sad ja
zivim u Bihacu zato sto sam se identifikovao sa tim gradom, a Bihac je bio u Jugoslaviji, sad kad mene neko pita odakle sam ja kazem da sam iz Jugoslavije bez obzira sto kazu da Jugoslavije vise nema... Nikada nisam bio ni kao turista ni kao radnik koji je trebao da ide na zapad trbuhom za kruhom, kruha sam imao uvijek u Jugoslaviji i imam ga i danas koliko toliko nije da ga imam za bacanje ali meni je u Jugoslaviji lijepo i nikada necu otici bilo kuda bez obzira sto pricaju da je negdje drugo puno bolje....
zanimljiva prica
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
MadDog
Vojnik
Vojnik
MadDog


Male
Broj poruka : 12
Godina : 50
Mjesto : Denmark
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-22

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime25th June 2008, 19:57

@dacho
-tvoj nick i mjesto boravka me asociraju na jednog dobrog prijatelja..Nazzalost, izgubio sam kontakt sa njim.
Ovaj shto ga ja znam je preko 35 Smile
Na vrh Go down
http://www.anarchy-dk.org/doberman.htm
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime25th June 2008, 20:12

To sigurno nije ovaj Dacho. Very Happy
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime28th June 2008, 15:03

Nisam moderator ali ako treba još neko da vam pomogne u što boljem radu foruma,na raspolaganju sam...inače zovem se Aner i iz Mostara sam...i eto da se pohvalim,dedo mi je bio u Partizanima sa 16 godina i danas je živ...pozdrav svima
Na vrh Go down
Basketball_girl92
Vodnik
Vodnik
Basketball_girl92


Female
Broj poruka : 51
Godina : 31
Mjesto : Bijeljina
Posao : Kosarka
Obrazovanje : ..U toku...Srednja Ekonomska Skola-Bankarski tehnicar...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-18

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime28th June 2008, 19:43

...ehee...ew' i mene mawo...zovem se Emina...16 godina...obozabam kosarku...sport uopste...idem u Ekonomsku skolu...volim druzenje, zezanje, rolere, ici na Radnik na basket Smile, izlazak u grad,more, moju Azricu ( inace Mirzinu mladju sestru ),....i jos mlogo, mlogo toga...ne podnosim dosadne osobe, laz, KOMARCE,...
Na vrh Go down
(Jugo)Slovenka
Vojnik
Vojnik
(Jugo)Slovenka


Female
Broj poruka : 17
Godina : 30
Mjesto : Črnomelj
Obrazovanje : škola
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-26

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime7th July 2008, 11:18

no, pa da se še ja malo opišem..... ja sam žana, i imam 15 god. ... (ne biljana, sam ja još 1 godinu mlađa =P ...) živim u črnomlju u sloveniji (to ti je tamo dolje kod granice sa hrvatsko) ...sada idem u gimnaziju, ..... slušam čoliča <3 =D .. baš sam prije 3 tjedana dana napravila izpit za skutera (motor) =D ... to je to... hmhm.. šta još.. a! treniram latinsko-amerikanske plesove..... i volim jezike, ... pričam engleski, španjolski, francuski, slovenski i hrvatski, a sledeče godine ču još i njemački =D .. tako, da ču najmogučnije iči studirati na ovom stranu... =D .. imam malega pasa - pudla =D ... evo ovdje ostavljam moj msn, ako oče ko da priča sa mnom =) .. zana.vidmar@hotmail.com .. čaooo!
Na vrh Go down
AK47
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
AK47


Male
Broj poruka : 187
Godina : 32
Mjesto : Yugoslavia
Posao : administratora
Obrazovanje : u toku...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime7th July 2008, 19:12

postoji i slovo ć Very Happy

p.s. ja konto ti napisala da u černobilu živiš heheh. nisam mislio nista ruzno, samo mi se tako ucinilo Very Happy
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime8th July 2008, 03:41

ČOLIČ
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime8th July 2008, 03:45

ĆOLIĆ Very Happy
Na vrh Go down
CheGuevara
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 7
Godina : 54
Mjesto : SR Hrvatska
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-06

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime9th July 2008, 21:52

Zdravo svima!

Ja zivim u Hrvatskoj, i odkad znam za sebe volim sve sto je vezano za jugoslaviju i druga Tita. Mnogo se druzim sa antifasistima sa podrucja cijele Jugoslavije i posjecujem mjesta vezana uz povijest nasih naroda i narodnosti. Ove godine sam bio na Neretvi, Sutjesci, Sarajevu, Beogradu, Kumrovcu. Clan sam mnogih antifasistickih udruzenja kao i udruzenja Nasa Jugoslavija.
Na vrh Go down
Jugoslovenka u srcu
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Jugoslovenka u srcu


Female
Broj poruka : 173
Godina : 31
Mjesto : Bijeljina
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime10th July 2008, 00:36

CheGuevara (citat):
Zdravo svima!

Ja zivim u Hrvatskoj, i odkad znam za sebe volim sve sto je vezano za jugoslaviju i druga Tita. Mnogo se druzim sa antifasistima sa podrucja cijele Jugoslavije i posjecujem mjesta vezana uz povijest nasih naroda i narodnosti. Ove godine sam bio na Neretvi, Sutjesci, Sarajevu, Beogradu, Kumrovcu. Clan sam mnogih antifasistickih udruzenja kao i udruzenja Nasa Jugoslavija.

a kako se zoves?
Na vrh Go down
CheGuevara
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 7
Godina : 54
Mjesto : SR Hrvatska
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-06

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime10th July 2008, 13:55

Jugoslovenka u srcu (citat):
CheGuevara (citat):
Zdravo svima!

Ja zivim u Hrvatskoj, i odkad znam za sebe volim sve sto je vezano za jugoslaviju i druga Tita. Mnogo se druzim sa antifasistima sa podrucja cijele Jugoslavije i posjecujem mjesta vezana uz povijest nasih naroda i narodnosti. Ove godine sam bio na Neretvi, Sutjesci, Sarajevu, Beogradu, Kumrovcu. Clan sam mnogih antifasistickih udruzenja kao i udruzenja Nasa Jugoslavija.

a kako se zoves?

Imao sam do sada vec dosta problema pa cu ti na ovo pitanje odgovoriti na PP.
Na vrh Go down
(Jugo)Slovenka
Vojnik
Vojnik
(Jugo)Slovenka


Female
Broj poruka : 17
Godina : 30
Mjesto : Črnomelj
Obrazovanje : škola
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-26

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime10th July 2008, 14:21

haha ×D upsiii Razz ČOLIĆ .... tak je prav....hihi...moja pogreška... pa ovdje u sloveniji nemamo Ć .. u slovnici... tako da sve napišem sa Č-jem .. Very Happy nema veze..Razz .. pa što ne zvučijo isto, jedan i drugi? pozz Smile
Na vrh Go down
(Jugo)Slovenka
Vojnik
Vojnik
(Jugo)Slovenka


Female
Broj poruka : 17
Godina : 30
Mjesto : Črnomelj
Obrazovanje : škola
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-26

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime10th July 2008, 14:23

AK47 (citat):
postoji i slovo ć Very Happy

p.s. ja konto ti napisala da u černobilu živiš heheh. nisam mislio nista ruzno, samo mi se tako ucinilo Very Happy
hahha lool ... nene Very Happy haha ... Črnomelj! pogledaj na zemljevidu ! haha, peace! Very Happy
Na vrh Go down
drug enes
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 2
Godina : 47
Mjesto : Sarajevo
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-15

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime15th July 2008, 20:54

zovem se enes.imam 31 god.iz sarajeva sam .odgajan sam u duhu patriotizma prema domovini i takav sam i ostao.bio sam ubjeđen da će bosna poslije rata biti ono što je bila juga ali na moju žalost to ona nije.imao sam mogućnost poslije rata da odem odavde ali nisam i sada se kajem.....
Živio Drug Tito
Na vrh Go down
Drug Čelik
Zastavnik 1.klase
Zastavnik 1.klase
Drug Čelik


Male
Broj poruka : 335
Godina : 32
Mjesto : Željezna Zenica, Yugoslavija
Posao : Moler
Obrazovanje : Srednja skola zasad...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-14

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime16th July 2008, 13:20

Pozdrav drugari i drugarice iz cijele Jugoslavije!!!
Ja sam Adi, rođen u ne-nacističkoj Njemačkoj, tačnije u Hamburgu, živio u Zenici dugo, dugo, duuuugo, zato mi je ona ostala uvijek u srcu, kao sto je zabranjeno pušenje pjevalo...'Zenico volim svaki kamen tvoj' Very Happy ...ah da, trenutno živim u Vitezu, nisam nigdje bio gdje je nacionalizam bio toliko izražen kao ovdje...Sad al doći će bolja vremena, znam...
Inače, 91 sam godište, nisam ustvari nikad bio Titov Pionir, mada mi je to velika želja...Ako iko hoce da sta pita ili jednostavno da poprica o drugu Titu i Jugoslaviji neka se javi: adi_hamburgersv@hotmail.com
Pozdrav drugari i drugarice, živio drug Tito i slobodna Jugoslavija!!!
Na vrh Go down
http://kksor.blogger.ba
AK47
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
AK47


Male
Broj poruka : 187
Godina : 32
Mjesto : Yugoslavia
Posao : administratora
Obrazovanje : u toku...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime16th July 2008, 15:48

TitovPionirNicaze (citat):
Pozdrav drugari i drugarice iz cijele Jugoslavije!!!
Ja sam Adi, rođen u ne-nacističkoj Njemačkoj, tačnije u Hamburgu, živio u Zenici dugo, dugo, duuuugo, zato mi je ona ostala uvijek u srcu, kao sto je zabranjeno pušenje pjevalo...'Zenico volim svaki kamen tvoj' Very Happy ...ah da, trenutno živim u Vitezu, nisam nigdje bio gdje je nacionalizam bio toliko izražen kao ovdje...Sad al doći će bolja vremena, znam...
Inače, 91 sam godište, nisam ustvari nikad bio Titov Pionir, mada mi je to velika želja...Ako iko hoce da sta pita ili jednostavno da poprica o drugu Titu i Jugoslaviji neka se javi: adi_hamburgersv@hotmail.com
Pozdrav drugari i drugarice, živio drug Tito i slobodna Jugoslavija!!!

pa imamo forum da se malo druzimo i pricamo Wink
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime16th July 2008, 16:16

TitovPionirNicaze (citat):
Pozdrav drugari i drugarice iz cijele Jugoslavije!!!
Ja sam Adi, rođen u ne-nacističkoj Njemačkoj, tačnije u Hamburgu, živio u Zenici dugo, dugo, duuuugo, zato mi je ona ostala uvijek u srcu, kao sto je zabranjeno pušenje pjevalo...'Zenico volim svaki kamen tvoj' Very Happy ...ah da, trenutno živim u Vitezu, nisam nigdje bio gdje je nacionalizam bio toliko izražen kao ovdje...Sad al doći će bolja vremena, znam...
Inače, 91 sam godište, nisam ustvari nikad bio Titov Pionir, mada mi je to velika želja...Ako iko hoce da sta pita ili jednostavno da poprica o drugu Titu i Jugoslaviji neka se javi: adi_hamburgersv@hotmail.com
Pozdrav drugari i drugarice, živio drug Tito i slobodna Jugoslavija!!!
[u]
to care Very Happy:D:D
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime17th July 2008, 15:15

Sta da kazem o sebi?: Komunist,revolucionar, partizan i titoist u pravom smislu tih rijeci! Imam 18 god., dupli sam blizanac u znaku, rodjen sam u Brckom a trenutno zivim u Orasju; SR Bosna i Hercegovina. Sad cu krenuti u 4 gimnazije i ako mi se bude dalje dalo ici mozda onda i na fakultet?! Djed sa oceve strane mi bio Partizan i u KPJ a sa majcine strane isto u KPJ i miliciji. Nisam odgojen prokomunisticki ni projugoslovenski ali za mene Komunizam nije stvar Izbora vec Spoznaje: You can become a Communist only when you enrich your mind with a knowledge of all the treasures created by mankind.- LENJIN Koga znimam vise imam account na YT:
. TOLIKO OD MENE, DRUGARSKI POZDRAV!!!


Revolucionar: komentar modifikovan dana: 16th December 2008, 01:12; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime24th July 2008, 18:01

Luka 92 godiste iz Osijeka tolko od mene zasad ako nekog sta zanima nek pita
Pozdrav drugovi
Na vrh Go down
Armin151
Pocetnik
Pocetnik
Armin151


Male
Broj poruka : 3
Godina : 33
Mjesto : Austria
Posao : ucenik
Obrazovanje : Chemia
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-01

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime1st August 2008, 14:19

Dobar dan moje ime je Armin i mogu reci ponosno rodio se i Jugi 1991 Very Happy. Zivim owdje u Austri i tamo sam jedan od jedinih Kommunista Very Happy. Igram Kosarku tamo u 2. Ligi i idem u wisoku skolu sa Chemiu. Slusam sve wrste od rock kao System of a Down ili nasi Plavi Orkesta, Techno i House, Reggea, Balade, wolim ako imau pjesme dobar text Wink. I naj wasnie od mene borim se ako opet postoje Juga nasa Exclamation Pozdrav Drugowe i Drugarize
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/armin151
slimv29
Vojnik
Vojnik
slimv29


Male
Broj poruka : 10
Godina : 35
Mjesto : Kanada
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-07-18

Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime2nd August 2008, 08:19

Zdravo Drugovi!

Ja se zovem Mile. Moj tata je roden u Jugu i odrastao je tu. Moj dedo je borao za partizani i ostao sa njima kao rezervist do 1980 godine. Moj otac mi je Rekao mnogo o Juga i Tita. Ja sam socijalist (zbog tita). Slusam metal, ex-yu rock (divlje jagode su najbolji), i folk(ponekad).
Znam da bice opet Juga nasa, jer istorija uvek se ponavlja. Persia je postojala 3 puta (i jos postoji kao Iran), Polska je postojala 5 puta(mislim. I jos postoji). Ako ove zemlje mogu da se postoje, umre, postoje opet i zivi mnogim dekadama (mozda vekovi) onda Jugoslavija moze nemoj da zaboravite:!:


slimv29: komentar modifikovan dana: 4th August 2008, 06:30; prepravljeno ukupno 1 puta (Reason for editing : N/A)
Na vrh Go down
Sponsored content





Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Drug Udarnik - Osnivač foruma   Drug Udarnik - Osnivač foruma - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Drug Udarnik - Osnivač foruma
Na vrh 
Stranica 2/7Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Rank foruma
» Izgled foruma
» Reklamiranje foruma, promidzbe
» Rangovi naseg Foruma
» Problem sa skinom foruma

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Dobrodošlica gostima :: Predstavi se i ti-
Idi na: