Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 9 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 9 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Treći svjetski rat

Go down 
+12
Denis_YU
Communism RULES
Lenjin
JugoSlovenKa Pionirka :)
drug Tibor
Jugoslovenka u srcu
Red Dog
K1K1
Nikola
Drug Čelik
Jugoslav
Mirza
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime24th October 2008, 16:03

First topic message reminder :

Sve više stvari ukazuje na to da nam je Treći svjetski rat u bliskoj budućnosti. Počev od istoričara, preko ekonomista do raznoraznih proroka. Drug Red Dog reče da taj rat neće biti rat država već rat blokova. Lako moguće, pogotovo ako uzmemo u obzir da je SAD dobila odbijenicu za članstvo u SCO (gdje su Rusija i Kina vodeće).

Nešto se kuva, a ne miriše dobro.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 14:13

Momci, ima smisla sve to što govorite, ali fokusirajmo se na naše prostore Wink
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 14:21

Revolucionar (citat):
Ali Lenjin kaze da se treba prvo raditi na revoluciji u svojoj zemlji a drugima biti potpora (materijalna ili propagandna)... siptari nisu hteli da zive sa nama za to ce u buducnosti da plate...

Oni su bili najzlobniji narod u Jugoslavije,sve cu da gi pobijem
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 14:27

Revolucionar (citat):
Denis_YU (citat):
da al sta mozes da uradis ti na primer da recimo mi da proteramo bosance iz makedoniji?

Aleksandar Rankovic je bio predlozio da se siptare mirno protera u Albaniju..da se je tako uradilo ustedilio bi mnogo problema ali i ljudskih zivota.. mozda zvuci kruto ali je tako..

znam za to i potpuno si u pravo
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 14:41

revolucionar cuj sad: siptari ne su od albanije ja znam kad je nas pokojni pretsedatel Boris Trajkovski hteo da gi protera u svedska,danska(i zato su ga ubili) i kad je pitao albanski premier da si gi primi vo albanija on je odgovorio oni nisu albanci a i pazi sad kad pitas siptar vo makedonije za poteklo on ti odgovora "od gde dolazils-on vika iz Kosovo,gde zivis-on vika u Makedonija,shta si ti-on vika Albanac"vidish ni oni sami neznaju od gde dolazi ali mislim da su neko pleme iz iran,iraq koje se doselilo kad se doseljavali sloveni ali albanci kako istorija kaze oni su Iliri nemaju veze sa shiptare,shiptare samo su prevzeli jezik i vera
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 14:49

Revolucionar (citat):
Albanci su digli pobunu protiv SFRJ 1968 i 1981 godine.... a Njujork Tajms porucuje:

"Albanci maltretiraju srpsku populaciju koja se pakuje i odlazi iz regiona. Albanski nacionalisti pretpostavljaju dva stupnja do postizanja svog cilja: prvo, uspostavljanje etnički čiste "Albanske republike", koja bi se ujedinila sa Albanijom, kako bi nastala "Velika Albanija". Samo u poslednjih deset godina, oko 57.000 Srba pobeglo je sa Kosmeta". (Njujork Tajms, 12. jul, 1982. godine).

Takodjer i Voren Zimerman, poslednji američki ambasador u Jugoslaviji, piše u svojoj knjizi Poreklo katastrofe: "Pošto su me američki novinari upozorili da ne verujem bilo čemu što čujem na Kosmetu, odlučio sam da postavim Rugovi test istine. Pitao sam ga, dok smo razmatrali surovosti Srba nad Albancima, kako su se Albanci ponašali prema Srbima, dok je sve bilo u njihovim rukama, pre perioda Miloševićeve vladavine. "Na nesreću", odgovorio je bez ustručavanja "počinjeno je mnogo zločina protiv Srba"".

Sve albanske političke snage javno su priznale da njihov cilj nije demokratizacija Kosmeta već jedino nezavisnost, što znači secesiju od Srbije i pripajanje Albaniji. Međusobno se razlikuju samo po načinu koji smatraju najpogodnijim za ostvarenje nezavisnosti, ali nikada nisu ni pokušali da sakriju da je Velika Albanija, a ne demokratski Kosmet ili autonomija, njihov konačni cilj.

Ovo ljudi shta govori revolucionar je istina njihov cilj je Velika Albanija sad baraju i u Makedonije neki delove a posto mi nemamo vojska ja neznam shta ce se desiti kad to dodje.
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 15:20

Onda će kod vas da izbije narodna revolucija da bi sam narod odbranio svoj teritorijalni integritet-
Na vrh Go down
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 15:27

Ja sam htio reći da nema mjesta šovinizmu, neću nijekati postojanje nacija ipak jer znamo da je to nemoguće danas međutim baš sam zato za kooperaciju svih progresivnih ljudi svih nacija.
Što se tiče Marxa i marksizma ja sam svjestan da je Marx napravio neke pogreške u teoriji ako vas zanima mogu ih i iznijeti
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 15:30

Pa mene zanimaju koje su to pogreške, da bi mi mogli da učimo na tim pogreškama, Pa ajd objasni te greške
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 15:42

drug Tibor (citat):
Onda će kod vas da izbije narodna revolucija da bi sam narod odbranio svoj teritorijalni integritet-
izgleda da ce biti taka nesto
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:03

To je korak napred ka obnovi. jer ako kod vas izbije revolucija, tej plamen će preći i na ostale republike SFRJ. A takve šans ese ne dogadjaju 2 puta. Zato moramo da iskoristimo prvu priliku koja se ukaže za prisvajanje vlasti.
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:06

drug Tibor (citat):
To je korak napred ka obnovi. jer ako kod vas izbije revolucija, tej plamen će preći i na ostale republike SFRJ. A takve šans ese ne dogadjaju 2 puta. Zato moramo da iskoristimo prvu priliku koja se ukaže za prisvajanje vlasti.

ne drug tibor mi makedonci cemo preci na ostale republike jer oni imaju podrsku od NATO a mi smo sami i moguce je da nam zemu celu drzavu
Na vrh Go down
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:06

Marxove pogreške:
1. Kritizirao Slavene jer nije vidio ništa progresivno u njihovom (tj. našem) borbi za nacionalno oslobođenje
2. Vjerovao da će se revolucija dogoditi prvo u razvijenoj zapadnoj Europi što je bilo pogrešno jer se dogodila u polufeudalnoj Rusiji 1917.

Lenjin ga je ispravio. To su čiste teoretske greške
Na vrh Go down
Red Dog
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Red Dog


Male
Broj poruka : 133
Godina : 58
Mjesto : Malmö / Svedska
Obrazovanje : Pravnik
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-06-20

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:14

Ja zapravo zalim albance. Malo, zbunjeno, pleme medu slavenima. Klansko drustvo sa krvnom osvetom. U interesu bi im bio da su se pridrzali slavena posto su im neprijatelji isti, ali nisu shvatili to.
Sad imaju haos u nedogled. A Albanija ih zapravo nece. Suvise su problematicni i za Albaniju.
Citao sam seriju clanaka o stanju na Kosovu. Ako te na primer pljackaju pripadnici UNMIK-a ne mozes se zaliti ni na Kosovu, ni u Zenevi ni u Nju Jorku. Eventualno kod Ministarstva Odbrane u zemljama odakle su vojnici. Ajd se zali Ministartsvu Odrbrane Sri Lanke. Poslovi sekretarice se placaju seksualnim uslugama. Novcana pomoc koja stize na Kosovo skoro odmah napusta regiju preko zapadnih „konsulta“. Nije im nikada bilo tako lose, ni za vreme Rankovica. Oni su najebali najdeblje.
Jedino sto im funkcionise je kriminal i tu saradiju dobro i sa srpskim kriminalom.
Sve u svemu, iz pragmaticnih razloga, bolje sto su otisli (medunarodno pravo je ubijeno pre Kosova).
Ko ce ispraviti takvo drustvo? Mogli su jedino vuci ostale u svoju propast.
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/MarshalRedDog
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:33

Predlažeš šta?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:57

Lenjin (citat):
Marxove pogreške:
1. Kritizirao Slavene jer nije vidio ništa progresivno u njihovom (tj. našem) borbi za nacionalno oslobođenje
2. Vjerovao da će se revolucija dogoditi prvo u razvijenoj zapadnoj Europi što je bilo pogrešno jer se dogodila u polufeudalnoj Rusiji 1917.

Lenjin ga je ispravio. To su čiste teoretske greške

To nije istina za Slavene...on je volio Poljake i Ruse, to se zna... samo nije imao razumijevanje za menje narode (bez orbiza na to dal su slaveni) zato sto su veci narodi vec bili spremni za burzujsku revoluciju dok su mali narodi bili jos u feudalizmu....
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 16:59

Marx je vjerovao da ze revolucija izbiti na Zapadu ali je takodjer rekao da je moguce da se onda dogodi i u Rusiji (iako je bila fedualna i zaostala).
Na vrh Go down
Red Dog
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Red Dog


Male
Broj poruka : 133
Godina : 58
Mjesto : Malmö / Svedska
Obrazovanje : Pravnik
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-06-20

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 17:22

Udarnik (citat):
Predlažeš šta?

Ko, ja?
Neka ostanu tamo gde jesu. Vratit ce se oni, ali jos nije vreme.
Pokusati naterati ih na suzivot sada bi bio pokolj.
To sto albanski i srpski kriminal saraduju je simptomaticno. Organizovani kriminal je zapravo paralelna drzava (Nudi robu i usluge za kojima postoji potraznja, nudi obrt novca, nudi stabilnost i zastitu sopstvenog sistema – sve ono sto inace radi drzava). Iza ludila nacionalizma shvacaju instinktivno da nemaju drugog izbora osim da saraduju.
Njima je najgorije. Nemaju nikakvih izgleda za buducnost osim saradnje sa slavenima. Ima i pametnih albanaca, koji nikada nisu zeleli ovo, ali klansko ludilo ih je nateralo na tisinu. UCK je ubila vise albanaca nego srba.
Vratit ce se oni. Ali jos nije vreme.
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/MarshalRedDog
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 21:33

Da Revolucionar za manje narode ali većina Slavena su to bili osim Rusa i Poljaka

Ali valja i marksizam kritizirati jer je to onda i istinski marksizam. Marskizam nije dogmatizam.
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 21:34

Pa dje je problem?
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 21:38

Evo sto Stipe Suvar u svome djelu "Obracun sa svijetom starih ideja" kaze na tu temu:

U nas su duhovi, čak i oni koji se vole prikazivati kao marksistički, zaokupljeni i time da dokazuju kako su na primjer Marx i Engels griješili u ocjeni Južnih Slavena i kako su i naši narodi tzv. historijski narodi. A zašto bismo mi danas Evropi dokazivali da smo histo­rijski narodi? Je li to neka podjela koja je za nas relevantna? Mi postojimo bez obzira što smo bili! Da li će nas Evropa priznavati kao historijske ili ne, to više nije ni akademsko pitanje. Naši su narodi tu, oni su se historijski potvrdili i oni su najzad slobodni tvorci svoje današnjice i budućnosti.





Kao što je poznato, Marx je Slavenima s izuzetkom Poljaka, predbacivao zbog reakcionarne uloge u Evro­pi njegovog vremena. On je u ruskom carizmu gledao žandara Evrope, što je taj carizam doista i bio. A u ideji panslavizma gledao je sredstvo ruskog »kontrarevolucionarnog kolosa« u borbi protiv buržoaske re­volucije u Evropi.





U kontekstu konkretnih okolnosti svoga vremena, Marx i Engels su evropske narode dijelili na historij­ske i nehistorijske. Mi možemo tu njihovu podjelu danas odbacivati bez ikakvog kompleksa. I čemu se u povodu toga uzbuđivati? A u nas su napisane knjige i rasprave, u kojima se Marksu i Engelsu zamjera zbog ocjene o ulozi Južnih Slavena ili se dokazuje da oni možda nisu ni mislili onako kako su napisali. Nije li to zaokupljenost nečim što je bilo aktualno samo u XIX stoljeću?
Na vrh Go down
Lenjin
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Lenjin


Broj poruka : 156
Godina : 31
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-08-09

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime25th December 2008, 22:21

Jeste i zato nije bitno toliko pogotovo ne za nas danas
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime4th January 2009, 16:38

Analitičari tvrde da će Treći svjetski početi kao mali, nevažan građanski rat.
Baba Vanga je tvrdila da će taj rat početi 2010.
Ona je isto rekla da će u 2008. biti napadnuto 4 svjetske vođe.

Ako se ispostavi da je tačno bilo ovo za Vanginu 2008., onda nema razloga da sumnjamo u Vanginu prognozu za 2010.

Benzir Buhto (ili kako već), jedan austrijski političar i zna li ko još dvojicu vođa?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime4th January 2009, 16:57

Pa George Busha su gadjali cipelom,hhahaha

Možda se i to računa kao napad...
Na vrh Go down
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime4th January 2009, 18:24

Udarnik (citat):
Analitičari tvrde da će Treći svjetski početi kao mali, nevažan građanski rat.
Baba Vanga je tvrdila da će taj rat početi 2010.
Ona je isto rekla da će u 2008. biti napadnuto 4 svjetske vođe.

Ako se ispostavi da je tačno bilo ovo za Vanginu 2008., onda nema razloga da sumnjamo u Vanginu prognozu za 2010.

Benzir Buhto (ili kako već), jedan austrijski političar i zna li ko još dvojicu vođa?

e bogami je predvidila

IZRAEL vs HAMAS
Na vrh Go down
Drug Čelik
Zastavnik 1.klase
Zastavnik 1.klase
Drug Čelik


Male
Broj poruka : 335
Godina : 32
Mjesto : Željezna Zenica, Yugoslavija
Posao : Moler
Obrazovanje : Srednja skola zasad...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-14

Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime4th January 2009, 19:17

Bravo Tibore...dobra ideja Very Happy Very Happy Very Happy , a zar Bhutto nije ubijena 2007???
Na vrh Go down
http://kksor.blogger.ba
Sponsored content





Treći svjetski rat - Page 5 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Treći svjetski rat   Treći svjetski rat - Page 5 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Treći svjetski rat
Na vrh 
Stranica 5/7Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Drugi Svjetski Rat

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: