Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
5
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap42%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 42% [ 44 ]
4
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap14%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 14% [ 15 ]
3
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap13%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 13 ]
2
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap11%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 11 ]
1
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap20%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 20% [ 21 ]
Ukupno glasova : 104
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 11 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 11 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?

Go down 
+6
Lenjin
Communism RULES
Jugoslav
Denis_YU
JugoSlovenKa Pionirka :)
Mirza
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?
Da, moguće je, samo treba narodu vremena da to shvati. Rodiće se mirnim putem.
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap24%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 24% [ 9 ]
Da, moguće je, ali će to ponovorođenje biti krvavo!
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap38%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 38% [ 14 ]
Ne znam... Nadam se najboljem!
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap24%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 24% [ 9 ]
Pesimista sam... Ostaju mi samo snovi!
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_lcap14%Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_vote_rcap
 14% [ 5 ]
Ukupno glasova : 37
 
Back

AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime30th October 2008, 00:23

First topic message reminder :

Jedno od pitanja na koja smo manje-više svi dali odgovor, ali nijedan nije konačan.
Ova anketa je pokrenuta da se u procentima izrazi mišljenje članova ovog foruma.
Izvolite.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime6th February 2009, 03:30

kingaro (citat):
Samo krvom će preporođena nova Jugoslavija, kao već jednom u 1943. god. Smile

tacno
Na vrh Go down
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime6th February 2009, 13:44

Denis_YU (citat):
kingaro (citat):
Samo krvom će preporođena nova Jugoslavija, kao već jednom u 1943. god. Smile

tacno

Potpisujem i ja
Na vrh Go down
valter
Vodnik
Vodnik
valter


Male
Broj poruka : 52
Godina : 72
Mjesto : Schweiz
Reputacija : 0
Bodovi : 2
Datum upisa : 2009-02-07

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime8th February 2009, 01:07

Denis_YU (citat):
Vojvodjanin (citat):
Udarnik (citat):
SFRJ je 1945. osnovana, piše na grbu.

znam kad je sfrj osnovana nisam retardiran! Govorim uopsteno o jugoslaviji...i o zajednickoj drzavi juznih slovena, koja je nastala 1918....a 1943 je dozivela preporod...


nista ti ne znash ne pravis razlike od krajlevine i od socijalizam.
Jas i drug udarnik kazemo kad je osnovana SFRJ ti mi kazes 1918 t.e Cetnicka Jugoslavija,tad druze vojvodanin ne postoelo bratsva i jedinstva tada su bili zavisni od veliko srpstvo

Postovani drugovi,
zamolio bih vas da vise ukljucite diplomatiju u nastupima. Sta zelim reci?
Na nama je da krenemo i povedemo sa sobom sve one koji to budu zeleli ka povratku na pravi put. Znaci, osnovno je shvatiti pravac kretanja.
Dali mi znamo u kom se pravcu mi krecemo? Ako to znamo, treba da se potrudimo da izbegavamo nesuglasice, bar tamo gde to nije potrebno. Ako ima nekih nejasnoca, se to moze na miran i drugarski nacin prodiskutovati, bez da se onom drugome odmah preti.
Nezaboravite, mi smo obicni ljudi ( bar vecina od nas ). Znaci nismo diplomci. To znaci da se svakome od nas moze desiti da nesto napise ( nemisleci nista lose ) sto nije sto posto.

Tolerancija, razumevanje i miroljubiva koegzistencija su jedini ispravan put ka boljem sutra, za sve nas.

Nadam se da su me svi razumeli. Ovo sam napisao iz dugogodisnjeg iskustva ( na netu ) na rodjenoj kozi. Nemojmo dopustiti da nam se nasi neprijatelji smeju. Dokazimo da smo u stanju da vodimo diskusiju na onaj nacin, kako to dolikuje onim ljudima koji predstvaljaju interes svih gradjana i radnicke klase. Svi smo mi delegati, na izvrsenju svoga zadatka.

Drugavi delegati, pozdrav svima.

Valter sunny
Na vrh Go down
http://www.sfrj4ever.ch
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime8th February 2009, 13:32

To sam ja u nekoliko navrata pokušao dokazati posvađanim stranama, no inat s jedne i kratak fitilj strpljenja s druge strane mi otežavaju posao.
Denise i Vojvođanine, nadam se da ćete nešto iz ovoga što Valter reče naučiti.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime9th February 2009, 18:37

dobro druze mirza izvukli smo.Posto ja nema intelegenciju kao magistar i profesor Ivan i evo odustajem
Na vrh Go down
valter
Vodnik
Vodnik
valter


Male
Broj poruka : 52
Godina : 72
Mjesto : Schweiz
Reputacija : 0
Bodovi : 2
Datum upisa : 2009-02-07

Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Odgovor   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime11th February 2009, 10:41

Ja bih rekao: " Mi moramo verovati u nemoguce, da bi ostvarili moguce"

Objektivno inforimisanje, realnost i istina su na nasoj strani. Zasto danas svi politicari govore sve najlosije o YU a svi obicni gradjani ( ili vecina ) sve najbolje?
Zato sto je vecinom politicari koji su krivi sto nisu zaustavili unistavanje najboljeg sistema na ovoj kugli i danas na valsti.

Kako moze da bude sistem los koji je tako napravljen da radnicka klasa bolje zivi nego u svim drugim sistemima? Bilo bi dobro se informisati o svemu sto je Sistem u SFJ-i pruzao svojm gradjanima.
Ako bi se u drugim sistemima proculo da radnici sami upravljaju svojim ostvarenim dohotkom u firmama bi to veoma brzo postalo poznato i u tim sistemima u kojima je radnik samo broj i izvodjac radova.

Valter
Na vrh Go down
http://www.sfrj4ever.ch
Sponsored content





Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?   Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće? - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Da li je ponovorođenje Jugoslavije moguće?
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Raspad Jugoslavije
» Istorijat Jugoslavije
» Ko je najbolja pevacica Jugoslavije?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Ankete-
Idi na: