Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Kapitalizam

Go down 
+7
Red Dog
JugoSlovenKa Pionirka :)
Jugoslav
Hercegovac
Drug Čelik
drug Tibor
Mirza
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime7th December 2008, 15:24

First topic message reminder :

Drug-Ateist (citat):
Na zalost moram ovdje odgovoriti Drugu Vojvodina.

Vjerovatno zivis u Vojvodini pa bi trebao znati i sledece,sta se desava u Vojvodini.
80% Vojvodine je pod hipotekom Austriskih Kapitalistickih Banaka,
Vecinom zemlja Ljudi sa Madzarskim porijeklom,zasto-
U vojvodinu je Milosevic naselio Pravoslavce iz BiH-zasto
U Vojvodinu je Milosevic naselio Pravoslavce sa Kosova-Zasto
Zasto bas istoriski neprijatelj Yugoslavije daje kredite u zamjenu za hipoteku-zasto
Mi Semberci necemo nikada zaboraviti Zasluge Vojvodzana u NOR-u,cak i danas se to obiljezava dostojno u selu Doljnja Trnova.
Kapitalizam je unistio Yu.Jer tako "Los" primjer nije dobro dosao radnickoj klasi u Kapitalizmu,mogli vidjeti da nemora sve biti na kredit ,volan, daljinski od Tv, Stan ili Kuca.
Naravno Kapitalizam ima i prednosti Ali,po Marksu Radnik stvara Radnika a Doktor Doktora,sto je nepravedno,zasto da Novac bude uslov uspijeha.

Nasi danasnji "Kapitalisti" su stekli svoj kapital na krvlju, ratu, pljacki,radnicke Klase i Radnicke imovine.I spremni su na sve da nebi to izaslo na vidjelo, a izaci ce.
Izvinjavam se za ometanje teme
Pozdrav Drug Ateist

Komentari?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:42

Da nije bilo Staljina ti bi druze danas zivio u Madjarskoj (ili Njemackoj..neznam dal si iz Banata ili Backe:P)...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:45

jeste, jako im je lepo...samo sto crkavaju od siromstva...nemas kola mladja od 30 godina tamo...i kao sto je reko jedan tip "jos im je rano za internet, al ce zato za par decenija moci da koriste mobilne" ...ajde bre...banana republika...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:46

Revolucionar (citat):
Da nije bilo Staljina ti bi druze danas zivio u Madjarskoj (ili Njemackoj..neznam dal si iz Banata ili Backe:P)...

u nemackoj...i ne! DA nije bilo tita i MOG pradede i drugih boraca nob-a, pa opet ne verujem da bi okupacija trajala 60 godina...Geza...A sta je sa gulazima???
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:47

Nemores imati i besplatno skolstvo i besplatno zdravstvo i osiguran posao a uz to i Mercedes...
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:48

Vojvodjanin (citat):
Revolucionar (citat):
Da nije bilo Staljina ti bi druze danas zivio u Madjarskoj (ili Njemackoj..neznam dal si iz Banata ili Backe:P)...

u nemackoj...i ne! DA nije bilo tita i MOG pradede i drugih boraca nob-a, pa opet ne verujem da bi okupacija trajala 60 godina...Geza...A sta je sa gulazima???

Beograd nebi bio oslobodjen bez pomoci Crvene Armije..svaka cast nasim Partizanima ali oni nisu nadljudi...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:48

Revolucionar (citat):
Nemores imati i besplatno skolstvo i besplatno zdravstvo i osiguran posao a uz to i Mercedes...

jeste "osiguran posao" ...a jel se ti ikad zapitas KAKAV POSAO?! Ajde bre...pa sto se onda zale...ajde bre...ocajno zive...a o zdravstvu i da ne pricam...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:49

Revolucionar (citat):
Vojvodjanin (citat):
Revolucionar (citat):
Da nije bilo Staljina ti bi druze danas zivio u Madjarskoj (ili Njemackoj..neznam dal si iz Banata ili Backe:P)...

u nemackoj...i ne! DA nije bilo tita i MOG pradede i drugih boraca nob-a, pa opet ne verujem da bi okupacija trajala 60 godina...Geza...A sta je sa gulazima???

Beograd nebi bio oslobodjen bez pomoci Crvene Armije..svaka cast nasim Partizanima ali oni nisu nadljudi...


sta me briga za beograd...ja sam iz vojvodine... Very Happy
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:51

Kada vidim ovakve ogorcene kapitaliste pomislim dali je moguce vratiti nam nasu Jugu..kapitalisti su je i razbili a sad bi je neki kapitalist i vratio :S .. ih moj Balkane.. odo ja na Kubu Very Happy
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:53

Mlad je on još, tek 14.
Šta on zna o kapitalizmu (vidi samo nove konzole, posljednju računarsku opremu i bijesno auto Wink).

Druže Vojvođanine, koliko za bubreg?
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:54

Revolucionar (citat):
Kada vidim ovakve ogorcene kapitaliste pomislim dali je moguce vratiti nam nasu Jugu..kapitalisti su je i razbili a sad bi je neki kapitalist i vratio :S .. ih moj Balkane.. odo ja na Kubu Very Happy


razbili su je nacionalisti...opet prica o svetskim diktatorima...taj sistem NIGDE nije funkcionisao, niti ce funkcionaisati osim u TITOVOJ JUGI! I previse se zanosis time da su staljin, castro, itd., bezgresni....ti si ateista, a dozivljavas ih kao bogove...
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:55

Udarnik (citat):
Mlad je on još, tek 14.
Šta on zna o kapitalizmu (vidi samo nove konzole, posljednju računarsku opremu i bijesno auto Wink).

Druže Vojvođanine, koliko za bubreg?

Je*es Balkan..je*es belaj.. HASTA LA VISTA BABY Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:55

Udarnik (citat):
Mlad je on još, tek 14.
Šta on zna o kapitalizmu (vidi samo nove konzole, posljednju računarsku opremu i bijesno auto Wink).

Druže Vojvođanine, koliko za bubreg?

jedno 1.500 eura... Very Happy A TI IMAS 18, vidis teoriju pa mislis to tako ide u praksi...
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:57

Udarnik (citat):
Mlad je on još, tek 14.
Šta on zna o kapitalizmu (vidi samo nove konzole, posljednju računarsku opremu i bijesno auto Wink).

Druže Vojvođanine, koliko za bubreg?

sta treba ti bubreg ak valja dajem ja svoj za 10 tisuca dolara ma dajem oba dva za 18 promotivna cijena
Very Happy Very Happy Smile Smile lol!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 00:59

Very Happy
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:00

Vojvodjanin (citat):
Udarnik (citat):
Mlad je on još, tek 14.
Šta on zna o kapitalizmu (vidi samo nove konzole, posljednju računarsku opremu i bijesno auto Wink).

Druže Vojvođanine, koliko za bubreg?

jedno 1.500 eura... Very Happy A TI IMAS 18, vidis teoriju pa mislis to tako ide u praksi...

Otkud ti znaš kako ja doživljavam teoriju?
Zaboravljaš, mladi Vojvođanine, da sam detaljista i povrh toga perfekcionista.
Komunizam/socijalizam nije savršen, ali je savršeniji od kapitalizma.

Osim toga, zaboravljaš 3 moja citata.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:01

dajem i ja svoj bubreg za Kubansko drzavljanstvo ! Wink
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:01

Udarnik (citat):
Vojvodjanin (citat):
JA PREDSENIK NACIONALNOG STROJA??? a kakva je to demokratija kad ne das drugome da misli sta oce?! A za solidarnost, ti si taj koji nece da prihvati komromis...nije kapitalizam savrsen, ali nije ni svetsko zlo...
Upravo jeste svjetsko zlo.
Masovne trgovine oružjem, ogroman broj populacije su ovnisnici droga koje se prodaju samo i isključivo zbog profita.
A da ne spominjem trgovinu ljudima...

Vojvođanine, zamisli da se ja složim s kapitalizmom i smislim plan kako da prodam TVOJ bubreg ili tebe kompletnog nekom bolesnom pedofilu?
No, tebi je tek 14 godina. Ne možemo previše očekivati od tebe.
Ipak kapitalizam na svijet donosi predivne stvari poput video igara, konzola, automobila itd itd.

...
Udarnik (citat):
I UPRAVO SE KAPITALIZAM ZLOUPOTREBLJAVA!

S orpoštenjem, kapitalizam ne jebe zakone ni 5%.
Zakoni su samo sročene rečenice. NIŠTA VIŠE!
Udarnik (citat):
'Ajde Vojvodine ti ukradi auto pod socijalizmom?
Ujutru bi se probudio modar, u stanici milicije.

Na ovo ne možeš ništa reći. Svaka dalja odbrana kapitalizma je NEBULOZA!
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:03

Revolucionar (citat):
dajem i ja svoj bubreg za Kubansko drzavljanstvo ! Wink

jel koga ZANIMA????????????
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:03

Revolucionar (citat):
dajem i ja svoj bubreg za Kubansko drzavljanstvo ! Wink


da...tako lepo zive da masovno beze u ameriku, ne bi li bili spremacice i prali sudove i radili ko fizikalci...a to rade zato sto im je lepo na kubi...eto, beze iz raja zvanog kuba, ne bi li se lepo porobili u kapitalistickoj americi, zvanoj zlo...misim, ajde...
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:04

Vojvodjanin (citat):
Revolucionar (citat):
dajem i ja svoj bubreg za Kubansko drzavljanstvo ! Wink


da...tako lepo zive da masovno beze u ameriku, ne bi li bili spremacice i prali sudove i radili ko fizikalci...a to rade zato sto im je lepo na kubi...eto, beze iz raja zvanog kuba, ne bi li se lepo porobili u kapitalistickoj americi, zvanoj zlo...misim, ajde...

ako nisi zainteresiran da kupis onda se nejavljaj Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:05

Revolucionar (citat):
Vojvodjanin (citat):
Revolucionar (citat):
dajem i ja svoj bubreg za Kubansko drzavljanstvo ! Wink


da...tako lepo zive da masovno beze u ameriku, ne bi li bili spremacice i prali sudove i radili ko fizikalci...a to rade zato sto im je lepo na kubi...eto, beze iz raja zvanog kuba, ne bi li se lepo porobili u kapitalistickoj americi, zvanoj zlo...misim, ajde...

ako nisi zainteresiran da kupis onda se nejavljaj Smile

evo platim ti da odes da zivis malo u eu, ne bi li promenio misljenje... Very Happy
Na vrh Go down
Drug Ambra
Moderator foruma
Moderator foruma
Drug Ambra


Male
Broj poruka : 354
Godina : 31
Mjesto : Osijek
Reputacija : 0
Bodovi : 4
Datum upisa : 2008-07-15

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:06

ja dajem i jetru kome treba cijena po dogovorua ako uzmete bubrege i jetru kostana srž ide u paketu s tim no ko prvi se javi moze po promotivnoj cijeni kupiti rožnicu i može sklopiti ugovor s kojim ima pravo i na srce nakon nekog vremena lol!
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:06

Vojvodjanin (citat):
Revolucionar (citat):
Vojvodjanin (citat):
Revolucionar (citat):
dajem i ja svoj bubreg za Kubansko drzavljanstvo ! Wink


da...tako lepo zive da masovno beze u ameriku, ne bi li bili spremacice i prali sudove i radili ko fizikalci...a to rade zato sto im je lepo na kubi...eto, beze iz raja zvanog kuba, ne bi li se lepo porobili u kapitalistickoj americi, zvanoj zlo...misim, ajde...

ako nisi zainteresiran da kupis onda se nejavljaj Smile

evo platim ti da odes da zivis malo u eu, ne bi li promenio misljenje... Very Happy

ne hvala bio sam..vidio pene (kako bi svabe rekli) na ulicama i prosjake i ljude kako jedu iz kante...iiiiiiii
Na vrh Go down
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:07

Udarnik (citat):
Udarnik (citat):
Vojvodjanin (citat):
JA PREDSENIK NACIONALNOG STROJA??? a kakva je to demokratija kad ne das drugome da misli sta oce?! A za solidarnost, ti si taj koji nece da prihvati komromis...nije kapitalizam savrsen, ali nije ni svetsko zlo...
Upravo jeste svjetsko zlo.
Masovne trgovine oružjem, ogroman broj populacije su ovnisnici droga koje se prodaju samo i isključivo zbog profita.
A da ne spominjem trgovinu ljudima...

Vojvođanine, zamisli da se ja složim s kapitalizmom i smislim plan kako da prodam TVOJ bubreg ili tebe kompletnog nekom bolesnom pedofilu?
No, tebi je tek 14 godina. Ne možemo previše očekivati od tebe.
Ipak kapitalizam na svijet donosi predivne stvari poput video igara, konzola, automobila itd itd.

...
Udarnik (citat):
I UPRAVO SE KAPITALIZAM ZLOUPOTREBLJAVA!

S orpoštenjem, kapitalizam ne jebe zakone ni 5%.
Zakoni su samo sročene rečenice. NIŠTA VIŠE!
Udarnik (citat):
'Ajde Vojvodine ti ukradi auto pod socijalizmom?
Ujutru bi se probudio modar, u stanici milicije.

Na ovo ne možeš ništa reći. Svaka dalja odbrana kapitalizma je NEBULOZA!

jel ti vojvodjanine planiras na ovo odgovorit???
Na vrh Go down
Gost
Gost




Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime13th December 2008, 01:07

Drug Ambra (citat):
ja dajem i jetru kome treba cijena po dogovorua ako uzmete bubrege i jetru kostana srž ide u paketu s tim no ko prvi se javi moze po promotivnoj cijeni kupiti rožnicu i može sklopiti ugovor s kojim ima pravo i na srce nakon nekog vremena lol!

a koliko sve to cenis? ...mogu da te povezem sa nekim ljudima... lol! Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Kapitalizam - Page 9 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kapitalizam   Kapitalizam - Page 9 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kapitalizam
Na vrh 
Stranica 9/11Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Kapitalizam

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: