Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 3 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 3 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma

Go down 
+2
Mirza
drug Tibor
6 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 03:31

Pre neko vreme sam na internetu primetio aktivan rad Jugoslovensko orijentisanih Foruma, ima i takvih koji su nepolitičke, a ima i takvih koje su Staljinističke, a naravno što je najvažnije ima nekoliko koji se u potpunosti poistovećuju i zastupaju ideje SFRJ i ideje Maršala TITA, baš kao i mi.

Ja sam drugu Udarniku predložio to da stvorimo neku vrstu saveza, ili saradnje sa njima, drug Udarnik je to prihvatio, znajući da će to biti velik korak ka Jugoslaviji.

A jedan od tih Foruma, koji se zove -Vukova Stranica- već je pokrenuo velike radove za sklapanja saveza, i na taj način, drugovi sa tog Foruma su uradili konkretne korake za širenje ideje Bratstva-Jedinstva.

Ja mislim da bi svi Jugo orijentisani Forumi, bi trebali da se stope u jedan VELIKI FORUM, i tako bi se jedinstvo Jugoslovena dovelo do novog stepena.

SAMO ZAJEDNO SMO JAČI

Drugovi i drugarice, šta vi mislite???
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:23

Kao što si naznačio, ja tu ideju podržavam.
Kontaktirao sam administratore Vukove stranice i iskazao spremnost foruma YU-Online da sudjeluje ali nisam dobio odgovor...
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:26

Pa pokušaću i ja da stupim u kontakt sa Vukom, i pokušaću da i dobijem neke odgovore...al bilo kako gledano, ovo ujedinjavanje je od presudne važnosti za dalji razvoj i napredak svih Foruma ka stvaranju nove Jugoslavije.
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:32

Tačno.
To je sljedeći korak.

Time bismo na jednom svježem mjestu imali veliki broj redovnih posjetilaca foruma čija riječ stvara smisao.

Iako je jedan od ciljeva ovog foruma da stvara prijateljstva između članova, ne smijemo zaboraviti da u pojedinim segmentima foruma nema mjesta šali i nerazumu!
Kad/ako stupimo u alijancu jugoslovenskih foruma, moramo dobiti poštovanje koje zaslužujemo! Ne želim da nas shvate kao bandu usijanih projugoslovena čija riječ nema težinu.

S toga bih iskoristio ovu priliku da sve forumaše zamolim da se uvijek trude da njihovi komentari imaju smisla, da nisu zbunjujući i kontradiktorni.
I naravno, u ozbiljnijim segmentima foruma (Rasprave, Ankete itd.) je ozbiljan pristup temi poželjan. Za šale, igre i spam imate Off-topic na dnu foruma.


Drugarski pozdrav,
Udarnik
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Red Dog
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Red Dog


Male
Broj poruka : 133
Godina : 58
Mjesto : Malmö / Svedska
Obrazovanje : Pravnik
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-06-20

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:33

Ja se slazem u potpunosti, druze.

Prvo nas uopste nije bilo na netu. Sad nas ima prilicno, ali uglavnom tapkamo na mestu posto smo nepovezani.
Neki su poceli i sici sa neta u stvarni zivot, kao akcija lepljenja plakata ili delatnosti druga Vox-a.

Ne znam tacno kako izvesti to, ali ideja je genijalna.
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/MarshalRedDog
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:38

Pa ja mislim da čak i ako se svi Jugoslovenski Forumi ujedine, čak i onda ćemo na neki način tapkati u mestu, jer za širenje Titovih ideja, i propagiranja nove Jugoslavije, nije dovoljan samo Internet, potrebna je jedna jaka organizacija za početak, koja bi radila u realnom životu isto što i mi ovde na internatu, ili čak i unapredjivanoj verziji (održavanje tribina, plakati, javna objašnjavanja itd.)
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:39

Predlažem da sljedeća akcija izvršne sile foruma, MABIH-a, bude stvaranje jednog novog foruma čija je svrha baš to, ujedinjavanje postojećih foruma.

Naravno, tu inicijativu bih pokrenuo ili sad odmah, ili kasnije, kada vidimo šta je s Vukovog pokreta.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:40

drug Tibor (citat):
Pa ja mislim da čak i ako se svi Jugoslovenski Forumi ujedine, čak i onda ćemo na neki način tapkati u mestu, jer za širenje Titovih ideja, i propagiranja nove Jugoslavije, nije dovoljan samo Internet, potrebna je jedna jaka organizacija za početak, koja bi radila u realnom životu isto što i mi ovde na internatu, ili čak i unapredjivanoj verziji (održavanje tribina, plakati, javna objašnjavanja itd.)

Za jaku organizaciju je potrebno resursa.
A resursi su ljudstvo, finansije i ideje.

Mi imamo malo ljudstva, ništa finansija i mnoštvo ideja što nas je dovelo do stvarana MABIH-a koji je (ma koliko mali bio), veliki korak sa interneta u stvarni svijet.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:41

Pa inicijativu toga moramo preuzeti mi, jer kako vidimo na Vukovom Forumu to sporo ide, ja sam za to da se što pre počnu radovi za ujedinjavanje. na mene možete da računate u ovom zadatku.

Shvatam ja to da tako nešto kao organizovanost nije ni jeftina ni laka, ali ipak ja mislim da bi narod davao potporu u bilo kakvom obliku, jer se ovo sve svodi na poboljšanje uslova naroda i radnih ljudi...
Na vrh Go down
Red Dog
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Red Dog


Male
Broj poruka : 133
Godina : 58
Mjesto : Malmö / Svedska
Obrazovanje : Pravnik
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-06-20

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:51

Mozda je vreme da se pocinje sa uplatom clanarine? Ili nije…ne znam…
Ali moje iskustvo je da se s ono malo clanarine sto se uplacuje u pocetku ipak ne mogu kupiti potrebne usluge. Iz clanarine se u najboljem slucaju pokrivaju troskovi najosnovnije infrastrukture, ali za rad trebaju motivisani drugovi.
Koliko vidim, clanovi ovog foruma su prilicno motivisani.
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/MarshalRedDog
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:54

Motivisani jesu, ali ne širok broj...od 191 članova samo jedno 30-orica nas je dovoljno motivisano za takav posao...mnogi naši članovi nisu se ni pojavili odkad su se registrovali, a neki čak ni ne znaju čime se ovde bavimo...ali ipak ima nas dovoljno za POČETAK,
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 13:59

Počeci su uvijek najteži.
Samo polako drugovi, ova koalicija YU foruma će u mnogo tome dobro doći i pomoći.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Red Dog
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Red Dog


Male
Broj poruka : 133
Godina : 58
Mjesto : Malmö / Svedska
Obrazovanje : Pravnik
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-06-20

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 14:09

Druze,

30 aktivnih clanova je je ogroman broj, s obzirom na kako uobicava biti.

Uglavnom svi se bune, ali kad se trazi nesto konkretno od njih sledi:

a) Sta dobijam ja licno na tome. Sada?
ili
b) Ne znam ja. Ne bih ja da rizikujem nista.

Ponekad pomislim da masa zasluzuje biti tretirana kako biva :/

Bez „ludih idealista“ bi vecno bila tretirana kao stoka.

Ali uprkos ovom ponasanju, mislim da kad bi organizacija rasla, glasali bi za nju, posto su nezadovoljni i to ih ne kosta nista.
Na vrh Go down
https://www.youtube.com/user/MarshalRedDog
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime14th February 2009, 14:29

Red Dog (citat):
Druze,

30 aktivnih clanova je je ogroman broj, s obzirom na kako uobicava biti.

Uglavnom svi se bune, ali kad se trazi nesto konkretno od njih sledi:

a) Sta dobijam ja licno na tome. Sada?
ili
b) Ne znam ja. Ne bih ja da rizikujem nista.

Ponekad pomislim da masa zasluzuje biti tretirana kako biva :/

Bez „ludih idealista“ bi vecno bila tretirana kao stoka.

Ali uprkos ovom ponasanju, mislim da kad bi organizacija rasla, glasali bi za nju, posto su nezadovoljni i to ih ne kosta nista.

Slažem se, ali ipak narod neće hteti da glasa ako ne vide nešto što je dobro i za njih...i ovi sadašnji političari govore o "stabilnosti države" o "napredovanju", a država zapravo propada...mi moramo narodu dati nadu u bolje sutra i sigurniji život...
Na vrh Go down
Nikola
Mlađi Vodnik
Mlađi Vodnik
Nikola


Male
Broj poruka : 49
Godina : 32
Mjesto : tamo daleko
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-10-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 01:28

extra ideja!!
Na vrh Go down
http://www.rebeldeserbia.co.cc
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 02:19

Druže Nikola, ako hoćeš možeš se pridružiti poslovima ujedinjavanja, ako dobro znam ti si iz Beograda, potreban nam je neko tamo u prestonici za nadolazaće delatnosti...
Na vrh Go down
Vojvođanin
Mlađi Vodnik
Mlađi Vodnik
Vojvođanin


Broj poruka : 43
Godina : 114
Mjesto : Ravnica
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2009-02-13

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 02:22

drug Tibor (citat):
Druže Nikola, ako hoćeš možeš se pridružiti poslovima ujedinjavanja, ako dobro znam ti si iz Beograda, potreban nam je neko tamo u prestonici za nadolazaće delatnosti...

ko kaze da ce beograd biti prestonica?
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 02:23

Beograd je trenutno prestolnica Srbije.
Mislim da je Tibor o tome govorio.

Opet izlijećeš pred rudu, Ivane.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 02:24

Ja sam govorio o prestonici Srbije, a ne buduće Jugoslavije
Na vrh Go down
valter
Vodnik
Vodnik
valter


Male
Broj poruka : 52
Godina : 71
Mjesto : Schweiz
Reputacija : 0
Bodovi : 2
Datum upisa : 2009-02-07

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Odgovor   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 08:50

Postovani clanovi, postovani gosti,
zelim ( nakon citanja priloga ) napomenuti da smo mi uglavnom obicni gradjani. Time hocu reci da nememo veliko iskustvo kada je u pitanju rad delegata ili politicki rad. Predlazem zato da se svako od nas malo pripremi na pisanje tekstova pa i za davanje odgovora. Vec sam napomenuo da postoje mnoge internet stranice sa tematikom Jugoslavija, zelja osnivaca ovoga foruma je ( predpostavljam ) ozbiljniji prilaz toj tematici, pa vas molim da pisete svoje priloge tek nakon provere njegove sustine i zelje njegovog uticaja na one koji ga citaju. Kao dugogodisnji Administrator vam mogu sa sigurnoscu reci da su se veliki broj nasih foruma razvodnjili zbog pisanja teksta bez pripreme ili izletanja pred rudu.

Smatram, da kao prvo treba voditi racuna da se napisano moze jasno razumeti i da se neodgovara prebrzo. Ako vas nesto i naljuti, sacekajte malo, razmislite koja je nasa zelja. Prijateljstvo, druzenje i pomirenje nasih naroda. To se moze postici jedino razumevanjem i toleranjcijom prema drugima, ne "udaranjem pesnice o sto".

Valter
Na vrh Go down
http://www.sfrj4ever.ch
valter
Vodnik
Vodnik
valter


Male
Broj poruka : 52
Godina : 71
Mjesto : Schweiz
Reputacija : 0
Bodovi : 2
Datum upisa : 2009-02-07

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: moje misljenje o ovoj temi.   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 09:20

Nasa jedina sansa je da se udruzimo. Na koji nacin to da postignemo?

Svi oni koji su osnovali internet stranice sa tematikom Jugoslavija su ujedno i stvaraoci jednog specificnog dela te Jugoslavije i zele da bas njihova stranica bude "ta" stranica na kojoj ce se sve odvijati. Zato predlazem da se kao prvo svi Administratori nadju i iznesu svoje vidjenja. Nije dovoljno dati predlog o ujedinjenju, treba poslati predstvanike koji ce druge Administratore da pozovu. Mozda bi to trebalo i sam Administrator da ucini.
Po meni postoji nekoliko internet stranica ( Administratora ) sa kojima bi trebalo saradjivati. Saradjivati za mene znaci koordinirati rad ka zajednickom cilju. To znaci, konstatovati koje jacine ili zelje ima koji Administrator. Podela rada, usmeravanje tema po internet stranicama ili forumima.Postavljanje linkova na internet stranice clanice udruzenja. Stvoriti lanac veza. tako da se na svakoj od udruzenih stranica ili foruma moze preci na onaj drugi. To moze da bude jedan poseban deo na formu ili putem linkova na celom forumu.
Na taj nacin moze svaka internet stranica ( Administrator) da sacuva svoj stil, do potpunog ujedinjenja. Time se i stvara mogucnost za konacno koriscenje stvarnih mogucnosti www-a Zamislite koje nam se velike mogucnosti pruzaju, da budemo zajedno mada smo stotinama kolometara daleko jedni od drugih. dali ste svesni sta se na taj nacnim moze sve pokrenuti.

Zelim takodjer naglasiti sledece:

1.) Svako ima pravo osnovati internet stranicu ili Forum ali to je sve. Kada se osniva Internet stranica sa tematikom Jugoslavija je sveki clan jedank ( u svojim pravima ) to znaci i za Administratora. To znaci da on nemoze da sprovodi diktaturu. " To je moja stranica i tu sam ja Bog". Zna se u kojim slucajevima se moze neko izkljuciti ili opomenuti. To jasno pise pred pristup na neki Forum ili stranicu.

2.) Interes svih nasih naroda mora da bude zasticen. Za to je potrebna svest svih clanova. Nepravilno istupanje treba odmah resavati preko privatne poste. Znaci izbegavati javno kritikovanje na forumu. Veoma bitno je odrzavnje nivoa Foruma.

3.) Svi oni koji se loguju na Forum treba da su svesni svoje odgovornosti pri pisanju na njemu.

4.) Nas glavni zadatak je sirenje prijateljstva medju nasim narodima a ne suprotno.

5.) Zajednicka odbrana naseg foruma: " Svi za jednog, jedan za sve" = jacanje zajednistva i ocuvanje svih vrednosti nase istorije i puta druga Tita.

6.) Prepoznavanje provokatora i " Krtica" i ignorisanje. To je najbolji lek. To znam iz iskustva sa mog foruma.

Ima tu jos po nesto, no nadam se da ste na osnovu moga teksta shvatili sta sam u sustini zeleo reci.

Mi imamo veliku odgovornot prema nasim narodima i narodnostima, tako treba i da se ponasamo.

Valter
Na vrh Go down
http://www.sfrj4ever.ch
Nikola
Mlađi Vodnik
Mlađi Vodnik
Nikola


Male
Broj poruka : 49
Godina : 32
Mjesto : tamo daleko
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-10-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime15th February 2009, 14:54

drug Tibor (citat):
Druže Nikola, ako hoćeš možeš se pridružiti poslovima ujedinjavanja, ako dobro znam ti si iz Beograda, potreban nam je neko tamo u prestonici za nadolazaće delatnosti...

pridruzio bih se,ali znam da necu imati vremena da bas stalno budem na netu....Nekad mi je sestra za kopom,nekad mama...a sledece nedelje imam 2 kontrolna.........
Na vrh Go down
http://www.rebeldeserbia.co.cc
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime17th February 2009, 14:30

Rad na forumu već poprima oblik.
Dalje radove možete pratiti na ovoj adresi:
http://yu-pokret.forumotion.com/forum.htm

Javiću kada forum bude apsolutno izgrađen i spreman za javnost.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
drug Tibor
Kapetan 1. klase
Kapetan 1. klase
drug Tibor


Male
Broj poruka : 555
Godina : 32
Mjesto : Bečej
Posao : Učenik
Obrazovanje : Kuvar
Reputacija : 0
Bodovi : 5
Datum upisa : 2008-10-28

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime17th February 2009, 14:38

Ali Udarniče, zašto piše Jugoslavenski pokret...izraz Jugoslovenski je više odomaćen...
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime17th February 2009, 14:39

To se da lako promjeniti.
Ono je samo prvobitna vrijednost. Odlučićemo o tome kasnije.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Sponsored content





Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma   Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ujedinjavanje Jugoslovensko Nastrojenih Foruma
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rank foruma
» Izgled foruma
» Pravila foruma Yu-Online
» Reklamiranje foruma, promidzbe
» Rangovi naseg Foruma

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Jugoslavija Online :: Rasprave-
Idi na: