Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 4 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 4 gostiju

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Jugoslavija - da ili ne?

Go down 
+14
Denis_YU
Mire_osveta
AK47
brigadirka
Jugoslav
Drug Čelik
Adi
Tito
Dacho
masha
Hercegovac
vox
Jugoslovenka u srcu
Mirza
18 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime21st June 2008, 19:14

U ovu temu mogu pisati svi sve ali u granicama normale. To znači bez vrijeđanja, samo civilizovana rasprava.
Tema je "Da li je po vama Jugoslavija bila uspijeh i vrhunac ovih prostora?"
Izvolite.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Jugoslovenka u srcu
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Jugoslovenka u srcu


Female
Broj poruka : 173
Godina : 31
Mjesto : Bijeljina
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime22nd June 2008, 02:21

Naravno da je bila uspeh ovih prostora.
Po mom misljenju, to ce najverovatnije biti i jedini veliki uspeh, sad ovih 6 drzava nemaju nekog znacaja...
Teshko da cemo moci ikad postici i doziveti ono sto je bilo tad...
Na vrh Go down
vox
Vodnik
Vodnik
vox


Male
Broj poruka : 68
Godina : 51
Mjesto : Balkan
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-21

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime23rd June 2008, 09:17

Jugoslavija je sudbina Jugoslovenskih naroda...
Kad tad svi cemo traziti Jugoslaviju..
Na vrh Go down
http://tito-bihac.org
Hercegovac
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
Hercegovac


Male
Broj poruka : 195
Godina : 32
Mjesto : Hercegovina !
Posao : Radim sa bakrom xD
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-28

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime28th June 2008, 15:41

vox (citat):
Jugoslavija je sudbina Jugoslovenskih naroda...
Kad tad svi cemo traziti Jugoslaviju..
kad tad...opet ako nas neko napadne ujedinit ćemo se jer ne možemo sami...kao što je Hitler napao...
Najmoćnija država na Balkanu ikad...
Na vrh Go down
vox
Vodnik
Vodnik
vox


Male
Broj poruka : 68
Godina : 51
Mjesto : Balkan
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-21

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime6th July 2008, 21:40

Na vrh Go down
http://tito-bihac.org
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime7th July 2008, 23:14

JUGOSLAVIJA je bila najuspjesnija drzava svijeta
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Dacho
Vodnik
Vodnik
Dacho


Male
Broj poruka : 89
Godina : 113
Mjesto : Jelah
Posao : ponekad
Obrazovanje : slabo ali bice bolje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-15

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime8th July 2008, 04:12

USPJEH da ,ali vrhunac neznam
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime8th July 2008, 08:41

mislim ipak da jeste, ako nije bio vrhznac vilo je veomaq blizu, samo sto smo dozvolili da propadne. Nasa greska.
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Tito
Vodnik 1.klase
Vodnik 1.klase
Tito


Broj poruka : 127
Godina : 64
Mjesto : Jugoslavija
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-21

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime8th July 2008, 17:37

Ljepota Jugoslavije je u njenoj jednostavnosti (ma koliko komplikovana izgledala). Korak nazad, dva naprijed...
Na vrh Go down
https://yu-online.forumsr.com
enes
Gost




Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: jugoslavija? naravno   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime15th July 2008, 20:24

teško se ikada više može ponoviti jugoslavija,Titova jugoslavija koja je od zemlje seljaka za veoma kratak period postala veoma respektabilna svjetska sila u ekonomskom i vojnom pogledu,u ekipnim sportovima,u ravnopravnosti spolova,u ravnopravnosti manjinskih i većinskih naroda,i tako dalje.......u jugoslaviji nije mogao mafijaš slobodno hodati i reketariti pošten svijet....u jugoslaviji je jako malo bilo nezaposlenih....u jugoslaviji je skolovanje bilo besplatno...u jugoslaviji je liječenje bilo besplatno.....u jugoslaviji je vrlo malo ili nimalo bilo dilera drogom....
MOZDA NIJE BIO VRHUNAC , ALI TEŠKO DA ĆE SE IKADA PONOVITI BLAGOSTANJE I SIGURNOST SVIM NARODIMA KAKVU JE GARANTOVALA JUGOSLAVIJA SA TITOM I KOMUNISTIČKOM PARTIJOM NA ČELU.
sada imamo male državice u kojima vladaju dinastije bogom danih porodica i ukojima vlada teror i strahovlada

U mome srcu će uvijek biti mjesta za Josipa Broza TITA

P.S.zovem se enes i navijao sam za hrvatsku protiv turske,a navijaću za srbiju protiv bilo koje države koja nije iz bivše jugoslavije jer je za mene to sve juslavija
Na vrh Go down
Adi
Vodnik
Vodnik
Adi


Male
Broj poruka : 85
Godina : 32
Mjesto : Jelah
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime16th July 2008, 16:22

enes (citat):
teško se ikada više može ponoviti jugoslavija,Titova jugoslavija koja je od zemlje seljaka za veoma kratak period postala veoma respektabilna svjetska sila u ekonomskom i vojnom pogledu,u ekipnim sportovima,u ravnopravnosti spolova,u ravnopravnosti manjinskih i većinskih naroda,i tako dalje.......u jugoslaviji nije mogao mafijaš slobodno hodati i reketariti pošten svijet....u jugoslaviji je jako malo bilo nezaposlenih....u jugoslaviji je skolovanje bilo besplatno...u jugoslaviji je liječenje bilo besplatno.....u jugoslaviji je vrlo malo ili nimalo bilo dilera drogom....
MOZDA NIJE BIO VRHUNAC , ALI TEŠKO DA ĆE SE IKADA PONOVITI BLAGOSTANJE I SIGURNOST SVIM NARODIMA KAKVU JE GARANTOVALA JUGOSLAVIJA SA TITOM I KOMUNISTIČKOM PARTIJOM NA ČELU.
sada imamo male državice u kojima vladaju dinastije bogom danih porodica i ukojima vlada teror i strahovlada

U mome srcu će uvijek biti mjesta za Josipa Broza TITA

P.S.zovem se enes i navijao sam za hrvatsku protiv turske,a navijaću za srbiju protiv bilo koje države koja nije iz bivše jugoslavije jer je za mene to sve juslavija

slažem se sa svim,i sa ovim navijanjem......mislim da je bilo jadno ovo sto se dešavalo povodom utakmice Hrvatska-Turska u Bosni...najvise su me nervirali komentari tipa "navijo bi ja bilo za koga samo da Hrvati izgube" kojih je bilo stvarno puno.I toliko su nas puta poistovjećivali s turcima,i koliko puta smo mi to negirali da bi onda tu noć grlili se turskim zastavama.....jadno....
Na vrh Go down
Drug Čelik
Zastavnik 1.klase
Zastavnik 1.klase
Drug Čelik


Male
Broj poruka : 335
Godina : 32
Mjesto : Željezna Zenica, Yugoslavija
Posao : Moler
Obrazovanje : Srednja skola zasad...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-14

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime17th July 2008, 00:18

moj imenjače, potpuno se slažem s tobom
ovdje u ovom glupom naci-vitezu su bosnjaci napali svatove kamenjem a bilo je i direktnog fizickog obracuna, da ja blago, VEOMA BLAGO izrazim...
Sve budale.....otkud im ideja da su im turci bliži od hrvata, eeeeey konju, smiri se, saberi se pa skontaj, nisi tolke godine zivio u istoj zemlji s turcima nego s hrvatima i srbima i crnogorcima i da ne nabrajam sve!!!
imate pozdrav od jednog Zeničanina!!
Na vrh Go down
http://kksor.blogger.ba
Jugoslav
General Major
General Major



Male
Broj poruka : 1096
Godina : 34
Mjesto : Bosna
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-17

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime18th July 2008, 19:50

JUGOSLAVIJA JE JEDINI PUT U DOBRU I LIJEPU BUDUCNOST!!!
Na vrh Go down
brigadirka
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 7
Godina : 63
Mjesto : slovenia
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-21

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime21st July 2008, 19:05

godine 83-ce proslog stoljeca imali smo upozorenja, da kapitalisticki sistem zeli srusit nas socialni sistem gde po mom misljenju po ustavu ima radnik i uposte ljudi enormna prava spram ostalom svetu. Jugoslavija se gradila na tom temelju , zato se toliko postiglo za 40 godina.
Svako ko ima zelju moze napraviti bilancu.
Pocetak 45-e, strusena zaostala zemlja, starci bez penzija, deca od njih koliko sirotinja, vojnih invalida, neobrazovan narod.
Odrzavat sve to i gradit nove fabrike, puteve, skole, bolnice, sportske i kulturne objekte, banje, vojsku, aerodorome, poljeprivreda i oprema uvek u toku savremenosti, najkvalitetnije obrazovanje za svakoga ko je hteo(sa nasim papirom si mogao radit svugde na zemeljskoj obli), stambena resenja za mlade pre 30 godine, posle 30 godina radnog staza ili 50 godina kad postigne zena ide u penziju i od nje lagodno zivi, kako je i zasluzila radeci za strojevima ili tekucim trakom, itd. i jos i jos. Narod je u sebi osecao ponos. Koliko je vredilo sve blago sto smo imali (prirodna primarna bogatstva, sekundarna sve sto se sagradilo nanovo + zdravo lepo odgojena omladina) I kakav unutrasnji ili vanjski dug smo napravili za to vreme? A kolike su bile drzavne rezerve?

Pa sad to uporedite sa zadnjih 20 godine "takozvane slobodne demokratije". Cime se moze pohvaliti?????????????
Osim toga, da ima od 23 mio. mozda 50 bogatih ljudi u materialnom smislu a da se proveri odkud jim sve to, onda bi jih bilo josss daleko manje hahaha.

Danas se radujem svakom pokusaju, koji vi pogotovo mladi uprkos svoj gorcini zeli i oce, da sagleda pravu istinu i ispravi sto vise sto se moze. A nad obrazovanom elitom, koje smo mi radnici obrazovali dzabe, su nas napustili i izdali kad smo jih najvise trebali, sam duboko razocarana.



DA SE JAVI JEDAN POPUT TITA, JUGOSLAVIJA BI SE TRENOM SASTAVILA.
Samo nek garantuje "barem one vec postizene norme neslobode, netreba vise" svakome sto jih smo imali, pa skupo menjali za maglu.

To znamo svi, mi i oni koji su se potrudili za to nase ne stanje nego sranje, hahahaha

Vsem lep prisrcen pozdrav iz Slovenije!

p.s. ja se nadam, da nemam previse gramatskig gresaka, proslo je nesto vremena odkad sam ucila srbo-hrvatski jezik.
Na vrh Go down
Partizan
Gost




Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Zdravo   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime29th July 2008, 20:26

Evo da i ja slobodno kažem što mislim.

1990g su isplivali na površinu političari psihički bolesnici puni kompleksa iz 1945 koji nisu mogli shvatiti da su poraženi ,da im je otac ili djed bio na krivoj strani (jer su bili na životinjskoj razini svijesti,bjesomučno ubijajući sve različito od sebe,željni novca ,skupih auta i sl malograđanske taštine).Takvi su lako izigrali poštene i naivne ljude koji su godinama gradili državu,armiju,zdravstveno osiguranje,hranili i oblačili ove "životinjske potomke" nesebično im vjerujući i nudeći im svijetlu budućnost.
CIA i dijaspora su spremno dočekala takvu "omladinu" koja je zapalila iskru fašizma ,za kojima su se povukli i ostali pošteni mahom naivni ljudi i počeli uništavati zajedničku imovinu u SVOJEM VLASNIŠTVU.Za kompromis i dijalog o kojemu je drug Tito 35 godina govorio nisu znali.
Danas se u Americi smješkaju kako su pametni i moćni nama iz Jugoslavije ,uništili su nam(zapravo sami smo si po njihovim uputama)armiju,prodali nizašto tvornice u kojima su očevi radili 50g ,i napravili nas tako malima da se više nikad ne oporavimo i budemo svoji gazde.
Ovi fašisti i nacionalisti su toliko glupi u svim državama da misle da su slobodni ,a jadnici nisu svjesni da su kolonije ,da ni jedan plan i program od lokalnih do regionalnih vlasti ne može proći jer se od naše države pravi tržište od 22mil stanovnika,a industrija se svjesno gasi ,prekida se tok kapitala i postajemo ekonomski i politički zavisni o EU.
Fašizam je na vlasti pod maskom slobode ,pravde i prozirne demokracije ,a sve to vodi ratni zločinac Bush koji je pobio 1500 000 ljudi u Iraku i nikome ne odgovara.Sjetite se Sadama bio je to bratski narod i sada je za mene .Papa je iskazao svoj moral na doručku sa Bushom kada nije reagirao na ovaj zločin.
Ja iskreno uživam u raspadu država ,jer gladam kako su se nakrali,nekažnjeno ubijali a sad propadaju svi u mržnji.Mediji manipuliraju masom ljudi ,pišu što kaže CIA ,oni svi budale vjeruju ,a moral i karakter su im na niskoj razini.
Nema mi predsjednika Tita ,domovine Jugoslavije ,ja sam Jugoslaven ,kap u moru gledam budale i dostojanstveno čekam kraj.Žao mi je što sam samo 4 godine živio punim plućima 1986-1990.
Budale će biti jeftina radna snaga i robovi vjerujući svojim poltronima kojimarukovodi CIA

Smrt fašizmu ,sloboda narodu
Na vrh Go down
Filip SR
Gost




Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Uvek navijem   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime10th October 2008, 16:50

Ja sam iz Makedonije i uvek navijam za bratske Bosna, Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Slovenija i Makedonija. Kada Makedonija igra sa neko od bratske Yu republike ma koliko oficijalne bile smatram da su to prijatelske uakmice.
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime10th October 2008, 17:10

Dobar si. Very Happy
Prijateljske utakmice xD
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
AK47
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
AK47


Male
Broj poruka : 187
Godina : 32
Mjesto : Yugoslavia
Posao : administratora
Obrazovanje : u toku...
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-06-16

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime13th October 2008, 01:15

momak,najjaci si
Na vrh Go down
http://www.lbnl.forumotion.com
Mire_osveta
Pocetnik
Pocetnik
Mire_osveta


Male
Broj poruka : 5
Godina : 37
Mjesto : Lukavac
Posao : istrazivanje
Obrazovanje : student
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-11-21

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime24th November 2008, 15:32

da je ostalo onako kako je bilo...dok je bio Drug Tito..do sad bi bili vele sila...ne bi nam mogao niko nista...al sad sami raspad svako za sebe....zato potaknimo ove koji ne znaju kako je bilo...i da se ne zaboravi...veliki pozzzZ
Na vrh Go down
masha
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik
masha


Female
Broj poruka : 163
Godina : 65
Mjesto : Tuzla
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-07-07

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime24th November 2008, 18:28

Doba kakvo je bilo kad je bio Tito ( samoupravni socijalizam) nije moglo da ostane jer zapad to nije htio. Smetali smo mu u svemu. Zato je taj zapad i radio na tome da se Jugoslavija raspadne.
Na vrh Go down
http://www.titanik.bloger.hr
Denis_YU
Potporučnik
Potporučnik
Denis_YU


Male
Broj poruka : 398
Godina : 34
Mjesto : Prilep- SR Makedonija
Posao : sviram gitaru
Obrazovanje : zavrshen mashinsko energetski-tehni4ar
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2008-12-13

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime14th December 2008, 10:25

pa ljudi zar ne znate da je jugoslavija spored neki ameri4kih popisa bila najbogatija drzava 1988/89 u istocnoj evropi.I da znate jugoslavija je bila evropska i svijetska velesila, pa zar ne znate da je SSSR i zapad molili TITA da udzemo u njihovoj alijansi,ali on je bio pravi jugosloven nije se prodao ni ednima ni drugima.A shta imamo sad beda.Ja sam iz Makedonije i ovde vlada haos i da znate Makedonija voli Jugoslavije da bude opet zato shto nije pruzila jedan prekrasan zivot koj nikad ne 4e se ponoviti.
Jugosloven Forever
Smrt fashizmu sloboda naroda
Zivjelo BRATSVO I JEDINSTVO
Na vrh Go down
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime14th December 2008, 14:11

Zaživjeće Bratstvo i Jedinstvo opet, kad tad.
Radimo na tome.
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm
Filip
Razvodnik
Razvodnik
Filip


Broj poruka : 22
Godina : 40
Mjesto : Skopje
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2008-09-18

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime10th February 2009, 18:41

Jugoslavija je bila vrhunac!
Na vrh Go down
tanja
Pocetnik
Pocetnik
tanja


Broj poruka : 7
Godina : 72
Mjesto : ljubljana
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2009-02-12

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime12th February 2009, 15:00

To bi bilo nešto najlepše,što bi se mi moglo desit,pre nego umrem
Da,jesam za Jugoslaviju
Na vrh Go down
samir-ko-saki
Razvodnik
Razvodnik
samir-ko-saki


Male
Broj poruka : 20
Godina : 31
Mjesto : Coralici/ Cazin
Posao : Učenik
Obrazovanje : Gimnazija... 2 raz.
Reputacija : 0
Bodovi : 0
Datum upisa : 2009-03-01

Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime2nd March 2009, 01:56

Jugoslavija je bila i ostala vrhunac, a ovdje kod nas u Bosni nikad neće biti bolje. JEDINO AKO SE JEDNOG DANA PONOVO UJEDINE. a to će biti 100% jednog dana. moje mišljenje je da se Jugoslavija treba prvo razjediniti do kraja. Treba pustiti i Vojvodinu i R Srpsku da osnuju te neke svoje državice. Kad bi se sve razjedinilo, tek tad bi bila smanjena mržnja između nas Jugoslavena jer svi bi dobili svoje zahtjeve (ali pod uvjetom bez krvoprolića).... NAJVEĆI I NAJTEŽI UVJET ZA NOVU JUGOSLAVIJU JE SAMO PROMJENA MRŽNJE U LJUBAV I MEĐUSOBNO POŠTIVANJE NAŠIH NARODA.
Na vrh Go down
Sponsored content





Jugoslavija - da ili ne? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Jugoslavija - da ili ne?   Jugoslavija - da ili ne? I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Jugoslavija - da ili ne?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bosna i Hercegovina & Jugoslavija
» Jugoslavija se raspala zbog nafte u BiH
» Otvoren je Internacionalni dio foruma Jugoslavija Online!
» "Jugoslavija je uskrsnula"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Dobrodošlica gostima :: Knjiga gostiju-
Idi na: