Jugoslavija Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin
! ! ! REINKARNACIJA ! ! !
Login
Član:
Password:
Prijavi me automatski: 
:: Zaboravljen password
Traži
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Anketa
Kako vam se čini novi YU-Online izgled?
 5
 4
 3
 2
 1
Rezultati
Ko je prisutan na forumu
Ukupno 6 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 6 gostiju :: 1 Bot

niko

Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 66 dana: 1st April 2011, 14:06
Preporučene stranice
free forum

 

 Vaš utisak o forumu Yu-Online

Go down 
+9
Dacho
masha
Jugoslav
Drug Čelik
Basketball_girl92
Tito
AK47
Jugoslovenka u srcu
Mirza
13 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Mirza
Osnivač
Osnivač
Mirza


Male
Broj poruka : 1300
Godina : 33
Mjesto : Bijeljina / YU
Posao : Student: I godina Mašinskog fakulteta u Istočnom Sarajevu
Obrazovanje : Mašinski tehničar IV godine
Reputacija : 1
Bodovi : 6
Datum upisa : 2008-06-14

Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Vaš utisak o forumu Yu-Online   Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 I_icon_minitime22nd June 2008, 02:29

First topic message reminder :

Kako vam se čini forum? Zadovoljni ste radom i napretkom foruma, možda nezadovoljni?
Postoji nešto što biste željeli istaknuti?
Na pravom ste mjestu da ispišete svoje mišljenje
Na vrh Go down
http://yu-pokret.yforum.biz/forum.htm

AutorPoruka
Vosa
Gost




Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaš utisak o forumu Yu-Online   Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 I_icon_minitime17th April 2009, 01:05

Citat :
Ajme meni, evo nas opet u socijalizmu, kojekakvo prelazno doba u komunizam...pa ni taj SSSR nije tamo stigao nakon 80 godina. Di ste vi bili draga dico dok je Ante Marković pokušavao da spasi ono malo dobrog što je bilo među nama? Socijalizam bio i propao ko hodža kroz ponjavu, vrijeme je da se krene dalje i traži bolje riješenje. A di ćeš boljeg riješenja od socijal-demokracije? Ako više radiš i prilagodiš se tržištu imati ćeš i više, ali socijalna skrb je ipak tu da te uzdigne ako padneš na dno. Dakle, ne hvala ni nemilosrdnom kapitalizmu, ali ne i vraćanju u prošlost. Naša omladina je naša budućnost, tamo se treba okrenuti i raditi za bolje sutra, a ne nadati se univerzalnom lijeku proleterske diktature. Diktatura ikoga? Ne, hvala, želim biti slobodan i baviti se poduzetništvom kojim želim, sve dok ne škodim društvu i dok oni ne škode meni.

Fin potez, ova stranica, samo ostavite povijest tamo di pripada i gledajte budućnost u novom okviru, inače nikada nećete dobiti potporu da bi napravili ikakvu razliku u svijetu.

Smrt fašizmu – sloboda narodu!

Potpuno se slazem. Wink @Drugovi, ( Laughing ) ja navratio da vidim sta mi radite...ne znam, ipak ovde sam poceo, kad dodjem ovde osecam se kao kod kuce Laughing Sve najbolje, vas
Vojvodjanin
Na vrh Go down
ilegalac
Pocetnik
Pocetnik
ilegalac


Male
Broj poruka : 1
Godina : 53
Mjesto : Zagreb
Reputacija : 0
Bodovi : 1
Datum upisa : 2011-02-09

Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaš utisak o forumu Yu-Online   Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 I_icon_minitime9th February 2011, 02:11

Druže Udarniče,

sviđa mi se ovaj forum,već samim tim što je posvećen našoj Jugoslaviji!

Sretno!
Na vrh Go down
http://fah.forumcity.com
Sponsored content





Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vaš utisak o forumu Yu-Online   Vaš utisak o forumu Yu-Online - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vaš utisak o forumu Yu-Online
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Novi YU-Online?
» Yu-Online i na YouTube.com
» Pravila foruma Yu-Online
» Kako ste saznali za Yu-Online?
» Kako kontaktirati Yu-Online forum?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Jugoslavija Online :: Dobrodošlica gostima :: Knjiga gostiju-
Idi na: